• Talk To Astrologers
  • Maha ShivRatri Sale
  • Personalized Horoscope 2024
  • Brihat Horoscope
  • Live Astrologers
  • Top Followed Astrologers

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023)

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଆପଣ ବିଛା ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସୁବିଧା, ଅସୁବିଧା ଏବଂ ସୁଯୋଗ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ ଏହି ସମସ୍ତ ଜିନିଷକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପାରିବାରିକ ଜୀବନ, ପିଲାମାନେ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକଲ୍ ଟି ପଢ଼ନ୍ତୁ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର, ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି, ଅର୍ଥ ଏବଂ ଲାଭ ସହ ଜଡିତ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ, ଆପଣଙ୍କର ଶିକ୍ଷାର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଏଥିରେ ହାସଲ କରିବାକୁ ଥିବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଅନୁଭବ କରିବେ।

Bichha Rashiphala 2023

ଏହି ବିସ୍ତୃତ ୨୦୨୩ ରାଶିଫଳର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଠିକ୍ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ ଯାହା ୨୦୨୩ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଣିପାରେ। ଆମର ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩, ଯାହା ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ, ଜଣାଶୁଣା ଆଷ୍ଟ୍ରୋସେଜ୍ ଜ୍ୟୋତିଷ ଡ. ମ୍ରଗାଙ୍କ ଙ୍କ ଦ୍ବାରା ତିଆରି ହୋଇଛି ତାହା ପାଢ଼ୀ ଆପଣ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥିତିକୁ ଜାଣିପାରିବେ। ୨୦୨୩ ମସିହାରେ ସେମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଶେଷ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଜାଣିପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ମହାରାଜ ଅନ୍ୟତମ ଗ୍ରହ, ଯାହାଙ୍କର ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସବୁଠାରୁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ ହେବ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଚତୁର୍ଥ ଘରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବେ। ବର୍ଷସାରା, ଏଠାରେ ବସିଥିବା ଶନି ଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଘର, ଷଷ୍ଠ ଘର, ଦଶମ ଘର ଏବଂ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ।

ବୃହସ୍ପତି, ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ଘରର ଶାସକ, ସେ ମୀନ ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ବସି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଏବଂ ମୀନ ରାଶି ଛାଡି ୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୩ ରେ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ସେ ଆପଣଙ୍କର ଦଶମ ଘର, ଦ୍ୱାଦଶ ଘର ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘର ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ। ଏହିପରି, ଶନି ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ସଂଯୋଗର ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ, ଆପଣଙ୍କର ଦଶମ ଏବଂ ଷଷ୍ଠ ଘର ଅତ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ଏପ୍ରିଲରେ ବୃହସ୍ପତି ଏହି ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ରାହୁ ମେଷ ରାଶିରେ ରହିବେ ଏବଂ ମେ ଏବଂ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଗୁରୁ-ଚାଣ୍ଡାଳ ଦୋଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ, ଯାହା ବୃତ୍ତିଗତ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ। ଏହା ପରେ, ଅକ୍ଟୋବର ୩୦, ୨୦୨୩ ରେ, ରାହୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଗତି ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ।

ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣଙ୍କର ଶାସକ ଗ୍ରହ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବ, ଯେଉଁଠାରୁ ଏହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୩ ରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରକୁ, ମଇ ୧୦ ରେ ନବମ ଘର, ଜୁଲାଇ ୧ ରେ ଆପଣଙ୍କର ଦଶମ ଘର, ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ ରେ ଏକାଦଶ ଘର, ନଭେମ୍ବର ୧୬ ରେ ଦ୍ୱାଦଶ ଘର, ଏବଂ ଶେଷରେ ଡିସେମ୍ବର ୨୭ ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରକୁ ଯିବେ।

୨୦୨୩ ମସିହାରେ, ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନେ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟବଧାନରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଗମନାଗମନ କରିବେ ।ସମସ୍ତ ଗ୍ରହଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସେମାନେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଉତ୍ପାଦନ କରିବେ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ୨୦୨୩ ବର୍ଷ ବିଛା ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଏକ ଚିରସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏହି ବର୍ଷ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିବ, ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷସାରା ପ୍ରଭାବିତ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବିଶେଷ ଭାବରେ ପ୍ରଥମ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ବଢ଼ୁଥିବା ଶକ୍ତିର ଫଳ ସ୍ୱରୂପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଜିନିଷ ଘଟିବ।

ଆପଣଙ୍କର ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ ଅନୁଯାୟୀ, ନୂତନ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ବିଷୟ ଆଣିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଇଚ୍ଛାକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ। ଆପଣ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାଛିପାରନ୍ତି କାରଣ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ PR ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ। ଆପଣ ଏହି ବର୍ଷ ବାରମ୍ବାର ଭ୍ରମଣ କରିବେ, ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଧାର୍ମିକ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଜୀବନଶୈଳୀ ଏବଂ ସତେଜତା ସହିତ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସହିତ ନୂତନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

୨୦୨୩ ରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ କି? କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଜ୍ଞାନୀ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ କଲ୍ ରେ !

ଜାନୁଆରୀ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ମାସ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ। ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଅନ୍ୟ ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଯାହାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ତାହା ହେଉଛି ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ। ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର ତେବେ ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଓ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ଯେ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଠିକଣା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଯଦିଓ ଏହା ଆପଣଙ୍କର କାମ ପାଇଁ ହେବ, ଆପଣ ରହୁଥିବା ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇପାରେ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଘର ବଦଳିଯିବ କିମ୍ବା ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତର ହେବ। ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଟେନସନର ସ୍ତର କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତେଣୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚେତେଇବ। ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହି ସମୟରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣା, ଆଘାତ, କିମ୍ବା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ହୋଇପାରେ। ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଏହି ସମୟ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଟିକେ ହଲଚଲ ହୋଇପାରେ।

ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଅଧ୍ୟୟନରେ କିଛି ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ରୋଜଗାର ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନ୍ୟ ଏକ ସମ୍ଭାବନା। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ପରିମାଣରେ ଉନ୍ନତି କରିବ ଏବଂ ପୂର୍ବ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ହ୍ରାସ ପାଇବ କିନ୍ତୁ ନୂତନ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ବଢ଼ିପାରେ। ଅଳସୁଆମିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଅଧିକ ଭଲ ହେବ କାରଣ ଏହା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ କହୁଛି ଯେ ମେ ମାସରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ। ଏହି ସମୟରେ ରାଜ ଯୋଗ ପରି ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ ଯଦିଓ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇନି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଯୋଜନା ଯାହା କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ତାହା ହଠାତ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ। ଆପଣ ଶୁଭଫଳ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଉଦ୍ୟମ ଦ୍ୱାରା ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ କିଛି ପାରିବାରିକ କଳହ ହୋଇପାରେ।

ଜୁନ୍ ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଜାଣି ପରିବେଣୀ ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ରହସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଭୟ ଉଚ୍ଚ ଏବଂ ନିମ୍ନ ଅନୁଭବ ହେବ। ଅନ୍ୟ ଏକ ସମ୍ଭାବନା ହେଉଛି ଦ୍ରୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଏକ ସମ୍ଭାବନା।

ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆଇନଗତ ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଆପଣ ଏକ ଭଲ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। କର୍ପୋରେଟ୍ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରୀ ହେତୁ ଆପଣ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ କମ୍ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ।

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ମାସ ହେବ ଯଦିଓ ପରିବାର ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ସେତେବେଳେ ଉପୁଜିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ରହିବ ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଟିକିଏ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଏହି ସମୟରେ ଅସୁବିଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ। ଘରେ ପରିବାର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ପ୍ରାଥମିକତା ହେବ। ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ହୋଇପାରେ।

ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭ୍ରମଣର ଏକ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବେ। ଚାକିରି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଯେଉଁମାନେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ନିଶ୍ଚିତ। ମାନସିକ ଟେନସନ ଏବଂ ଶୋଇବା ସମସ୍ୟାରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏହି ସମୟରେ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ରକ୍ତଚାପକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ହେବ।

ନଭେମ୍ବର ମାସରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଉପକୃତ ହେବେ। ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ ଆପଣ କମ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଅଧିକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ପ୍ରତିରକ୍ଷା ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ତଥାପି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାକୃତିକ କ୍ରୋଧ ଟିକେ ବଢ଼ିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ବୈବାହିକ ବିବାଦ ଆହୁରି ଖରାପ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଲୋକମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ। ଆପଣ ଏକ ଘର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଜମି କିଣନ୍ତୁ ସେଥିରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ।

ଡିସେମ୍ବରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ ଅର୍ଥନୀତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁକୂଳ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯାହା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକୁ ଦୂର କରିବ। ଆପଣ କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେଥିରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ।

ହିନ୍ଦୀ ରେ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (ଲିଙ୍କ୍)

ଏହି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀଗୁଡ଼ିକ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ଉପରେ ଆଧାରିତ। ନିଜର ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ: Moon sign calculator.

ବିଛା ରାଶିର ପ୍ରେମ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ୨୦୨୩ ବର୍ଷର ସ୍କର୍ପିଓ ପ୍ରେମ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ସେମାନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସଂପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ଯିଏକି ପଞ୍ଚମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ବସିଥିବାବେଳେ ଶନି ପଞ୍ଚମ ଘରର ତୃତୀୟ ଘରୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଘର ସକ୍ରିୟ ଅଛି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କେହି ଆସିପାରେ ଯଦି ଆପଣ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ଓ ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପର୍କରେ ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ । ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ।

ପ୍ରେମ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ଏବଂ ବିଶେଷତ ଫେବୃଆରୀ ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହା ସହିତ ବିବାହର ସମ୍ଭବ ଅଛି। ଏପ୍ରିଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଏହା ପରେ ବୃହସ୍ପତି ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବିକାଶ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ କାରଣ ଶନି ସେହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ଘର ଦେଇ ଗତି କରିବେ ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପଞ୍ଚମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।

ମେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ବିବାଦ ଦେଖାଯାଇପାରେ। ତଥାପି ଯଦି ଆପଣ ଦୁହିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ହୋଇଯାଏ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ଯଥେଷ୍ଟ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ହେତୁ ଏକତ୍ର ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ଅବିଭକ୍ତ ପ୍ରେମର ମାସ ହେବ। ଆପଣ ଲୋକଙ୍କ ମତାମତ ବିଷୟରେ ଭାବିବା ବନ୍ଦ କରିବେ ଏବଂ ନିଜକୁ ପ୍ରେମର ଗଭୀରତାରେ ବୁଡ଼ାଇବେ।

ବିଛା ରାଶିର ବୃତ୍ତି ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇଛି ଯେ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ରେ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ବସିଥିବା ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଘର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦଶମ ଘରର ବ୍ୟାପକ ଦୃଷ୍ଟି ପାଇବେ। ଶନି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଢଙ୍ଗରେ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏକ ଦୃଢ଼ ବୃତ୍ତି ଗଢ଼ି ପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଏପ୍ରିଲ୍ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ମାସ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇ ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଜୁନ୍ ମାସ ସମସ୍ୟାଜନିତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିଅର୍ ରେ ହଠାତ୍ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଯୋଗୁ ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିବ।

ବିଛା ରାଶିର ଶିକ୍ଷା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ସ୍କର୍ପିଓ ଶିକ୍ଷା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ ଅନୁଯାୟୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିଛା ରାଶିର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ତିନି ମାସି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ହେବ କାରଣ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ଆପଣ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆପଣ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ କାରଣ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜ୍ଞାନକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଏହି ଅବଧିରୁ ଛାତ୍ରମାନେ ବହୁ ଉପକୃତ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) ପ୍ରକାଶ କରୁଛି ଯେ ମେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅନେକ ବିଳମ୍ବ ଏବଂ ବାଧା ଆସିପାରେ କିନ୍ତୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଅକ୍ଟୋବର ମଧ୍ୟରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗସାଥି ହରାଇ ପାରନ୍ତି, ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ହଲୁସିନାସନ୍ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଶିକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଜାନୁଆରୀରୁ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ। ଜୁଲାଇ ଏକ ଭୟଙ୍କର ମାସ ହେବ। ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଖାଯିବ ଯେତେବେଳେ ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଏହି ବର୍ଷ ବିଦେଶରେ ପାଢ଼ୀବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବା ସମ୍ଭବ ହେବ।

ବିଛା ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ସ୍କର୍ପିଓ ହୋରୋସ୍କୋପ୍ ୨୦୨୩ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରେ ଯେ ବିଛା ରାଶିରେ ଜନ୍ମିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ବର୍ଷରେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆର୍ଥିକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ଆର୍ଥିକ ଅସନ୍ତୁଳନ ହେବ। ବାହାରକୁ ଯିବା ସ୍ଥିର ହେବ। ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବଢ଼ିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷସାରା ସମାନ ରହିବ।

ଯେହେତୁ ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ଏହି ଘରେ ରହିଆସୁଛନ୍ତି, ଏକ ବିପଦ ଅଛି ଯେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ବୃହସ୍ପତି ଷଷ୍ଠ ଘରକୁ ଯାଇ ଦ୍ୱାଦଶ ଘର ଉପରେ ଦୃଷ୍ଟି ପକେଇବା ପରେ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବରରେ ଟିକେ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବର୍ଷସାରା ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଭଲ ଆୟ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଜିନିଷକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ବିଛା ରାଶିର ପାରିବାରିକ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ୨୦୨୩ ପାରିବାରିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଶନି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ରାଶିର ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି କରିପାରେ। ଚତୁର୍ଥ ଗୃହରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଏବଂ ଦଶମ ଘରକୁ ଦେଖିବାର କ୍ଷମତା ହେତୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢ଼ିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ।

ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସଂଯୋଗ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ତଥାପି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିର ଏକ ପ୍ରମୁଖ କାରଣ ରୂପରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ଏବଂ ଏହି ବର୍ଷ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ବୃହତ ରାଶିଫଳ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଅନ୍ତର୍ଦୃଷ୍ଟି ପାଇଁ।

ବିଛା ରାଶିର ଶିଶୁ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନେ ବର୍ଷକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜାନୁଆରୀ ଫେବୃଆରୀ-ମାର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ ରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ସମୟ। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳ ହେବେ ଯଦି ସେମାନେ ଏଥିରେ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି। ତେବେ ସେମାନେ ଯଦି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ତେବେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ। ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ଷର ମଧ୍ୟଭାଗ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ଅବସ୍ଥାକୁ ସୂଚାଉଛି।

ପଞ୍ଚମ ଘର ପ୍ରଭୁଙ୍କ କଷ୍ଟ ହେତୁ ଏପ୍ରିଲ ଶେଷରୁ ଅଗଷ୍ଟ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଅଧିକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସେମାନଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥାଇପାରେ। ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଅବସ୍ଥା ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିବ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର କିମ୍ବା ଡିସେମ୍ବର ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ଆରାମ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ବିଛା ରାଶିର ବିବାହ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ସ୍କର୍ପିଓ ମ୍ୟାରେଜ୍ ହୋରୋସ୍କୋପ୍ ୨୦୨୩ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଗାମୀ ବର୍ଷରେ ଭଲରେ ଚାଲିବ ବୋଲି ଏକ ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବୃହସ୍ପତି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରେମରେ ଅନୁଭବ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ସଫଳତା ସହିତ ତାହା କରିପାରିବେ। ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧରେ କାମ କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବିବାହରେ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ କେତୁ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିପରେ କିନ୍ତୁ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରେ ପ୍ରଭୁ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଦ୍ୱାଦଶ ଘର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କଲାବେଳେ କିଛିଟା ଆରାମ ମିଳିବ। ଏବଂ ସମୟ ସହିତ, ଆପଣ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ରେ ରାହୁ ମହାରାଜ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ ସଂଯୋଗ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅନେକ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେବେ। ବର୍ଷର ଶେଷ କିଛି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହରେ ବହୁତ ସଫଳତା ଆଣିଦେବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଉପକାରିତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବା ଏବଂ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟ ରାଶିହଳ ୨୦୨୩

ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ କହୁଛି ଯେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷରେ ଏକ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଜାନୁଆରୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ବିଦେଶରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବେ। ସକରାତ୍ମକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଫେବୃଆରୀରୁ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟିକ ତିକ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ମେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ସର୍ଟକଟ୍ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣ ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କୌଣସି ସରକାରୀ ନୀତି ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା କିମ୍ବା ଠିକ୍ ସମୟରେ ଟିକସ ଦେବାରେ ବିଫଳ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ। ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ କିଛି କମ୍ପାନୀ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବରରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା କମ୍ପାନୀର ବିକାଶ ଏବଂ ସଫଳତାର ସୂଚନା ମିଳିବ। ଆପଣ କାହାଠାରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ବାପା କିମ୍ବା ଜେଜେବାପା ପରି ହୋଇଥିବେ।

ବିଛା ରାଶିର ଧନ ଓ ଯାନବାହାନ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବିଛା ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ (Bichha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବର୍ଷ ବୋଧହୁଏ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଲାଭ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଚତୁର୍ଥ ଘରର ମାଲିକ ଶନି ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଦ୍ଵାଦଶ ଘରେ କିମ୍ବା ତୃତୀୟ ଘରେ ଥିବା ଯୋଗୁ ପ୍ରଥମ ମାସ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଯଦି ସେମିତି ନ ହୁଏ ତେବେ ସମ୍ପତ୍ତି ବିକ୍ରୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିବ। ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ରୁ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଯାହାକି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ।

ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ କିଛି ବଡ଼ ସମ୍ପତ୍ତି ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ। ଜୁଲାଇରୁ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଜମି ପ୍ଲଟ୍ କ୍ରୟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଘରର ମରାମତି କିମ୍ବା ସାଜସଜ୍ଜା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଗାଡ଼ି କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ୨୨ ଜାନୁୟାରୀରୁ ୧୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ହେବ |

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କିଣିଥିବା କାରଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ଏହା ପରେ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ମଧ୍ୟରେ କାର କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା ଆସିବ।

ନିଜର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଏବେ ପାଆନ୍ତୁ:ଜଣେ ଜ୍ଞାନୀ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତୁ

ବିଛା ରାଶିର ଧନ ଓ ଲାଭ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଆର୍ଥିକ ଉତ୍ଥାନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବା ଏବଂ ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି ସୁଧାରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ନିଜର ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଫଳ ଆଣିପାରେ।

ଫେବୃଆରୀ, ଏପ୍ରିଲ, ଅଗଷ୍ଟ ଏବଂ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଆପଣ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ତଥାପି ଏପ୍ରିଲ ମାସରୁ ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷତିର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ ତେଣୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚତୁରତାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ଲାନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ କୌଣସି ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ବର୍ଷସାରା ପ୍ରଚୁର ପାଣ୍ଠି ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶିର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ଗ୍ରହଗୁଡ଼ିକର ଆଲାଇନ୍ମେଣ୍ଟ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାକୁ ହ୍ରାସ କରିବ। ରାହୁଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଅବସ୍ଥାନ ଏବଂ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପରେ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ତୃତୀୟ ଦୃଷ୍ଟି ଷଷ୍ଠ ଘରକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜନିତ ବିପଦକୁ ବଢ଼ାଇବା। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ।

ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରେ ବୃହସ୍ପତି ପଞ୍ଚମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମହାରାଜ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ରାହୁଙ୍କ ସହ ରହିବେ। ଏହା ପରେ ରାହୁଙ୍କ ସହ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଯୋଗଦେବେ ଏବଂ ଉଭୟ ଗ୍ରହ ଶନିଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସହିତ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ; ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅଧିକ ଜଟିଳତାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଥରେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନା ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପେଟ କିମ୍ବା ବଡ ଅନ୍ତନଳୀ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆଖି ରୋଗ ଭଳି ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଶରୀରର ଯନ୍ତ୍ରଣା, ମୂତ୍ରାଶୟ ସଂକ୍ରମଣ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ। କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଟୋବର ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୨୦୨୩

ମଙ୍ଗଳ ବିଛା ରାଶିକୁ ଶାସନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୨ ଏବଂ ୯। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ୨୦୨୩ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ୨୦୨୩ ବର୍ଷ ପାଇଁ ମୋଟ ସଂଖ୍ୟା ୭ ହେବ। ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ ୨୦୨୩ ବିଛା ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ବର୍ଷ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ତଥାପି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ତେଣୁ ଆପଣ ସେଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ ଡାକ୍ତରୀ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ଉଚିତ୍। ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କର କାମରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

ବିଛା ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩: ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତିକାର

  • ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଶ୍ରୀ ହନୁମାନ ଚଲିସା ପାଠ କରନ୍ତୁ।
  • ଅଧିକ ଲାଲ୍ ଏବଂ ମାରୁନ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମନ୍ତ୍ରର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତୁ।
  • ଶନିବାର ଦିନ ପିମ୍ପୁଡ଼ିକୁ ମଇଦା ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।
  • ଉଚ୍ଚ ଗୁଣର ମୋତି ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।
  • ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ଅଛି ତେବେ ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ୍ ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରନ୍ତୁ।

ବାରମ୍ବାର ପଚରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

1. ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ୨୦୨୩ ଏକ ଭଲ ବର୍ଷ କି?

ହଁ, ହଁ, ୨୦୨୩ ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

2. ୨୦୨୩ ରେ ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ କ’ଣ ହେବ?

୫, ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ୨୦୨୩ ରେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତନର ଏକ ବର୍ଷ ହେବ।

3. ବିଛା ରାଶିର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୩ କିପରି ହେବ ?

ବିଛା ରାଶିର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ 2023 ଭଲ ହେବ।

4. ବିଛା ପାଇଁ କେଉଁ ତାରିଖ ଶୁଭ?

୩, ୯,୪, ୭ , ୧ , ୨ ତାରିଖ ବିଛ ାରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ।

5. ୨୦୨୩ ରେ ବିଛ ରାଶି ପାଇଁ କଣ ସବୁ ଅଛି ?

୨୦୨୩ ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଅନେକ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣୁଛି।

6. ବିଛା ପାଇଁ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କ’ଣ?

ବିଛ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରତିକାର ଏବଂ ସେବା ପାଇଁ, ଯାଆନ୍ତୁ : ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ଅନଲାଇନ୍ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ!

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 599/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to
Astrologer
Chat NowChat with
Astrologer