• Talk To Astrologers

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023)

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ର (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ, ଆପଣ 2023 ମସିହାରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଜୀବନର ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ, ଯେପରିକି ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର, ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି, ବିପଦ , ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା, ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନର ଗଣନା, ଅପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଆସିବାକୁ ଥିବା ଉତ୍ଥାନ-ପତନ। ଏହି ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ପ୍ରବନ୍ଧରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, କେଉଁ ସେକ୍ଟରରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିପରି ରହିବ, ଆୟ ଉପରେ କୌଣସି ଲାଭ ହେବ କି ନାହିଁ , ଏବଂ ଆପଣକୌଣସି , ତାହା ଜଣା ପଡ଼ିବ। ଏସବୁର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଦିଆଯିବ। ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ଏହିପରି ଅଧିକ ସୂଚନା ଏହି ଲେଖାରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗମନାଗମନ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରର ସ୍ଥିତିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରି ଆମର ସମ୍ମାନିତ ଜ୍ୟୋତିଷ ଡ. ମ୍ରାଗାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଏହି ବିଶେଷ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ, କୌଣସି ବିଳମ୍ବ ନକରି ଆସନ୍ତୁ ପଢିବା 2023 ମସିହାରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ଓ ଓ ଜାଣିବା ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ 2023 କିପରି ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023

ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବର୍ଷ ଶନି, ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି , ସେ ମକର ରାଶି ଛାଡି ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ରେ କୁମ୍ଭକୁ ଯାହା କି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଘର ସେଠିକୁ ଯିବେ। ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିବା ନାହିଁ ବରଂ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଧେୟ କୁ ଶେଷ କରିବା ଏବଂ ଆପଣ ସବୁ ପ୍ରକାର ର ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବରୁ ବଞ୍ଚାଇବ ଓ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟରେ ଥିବା ସବୁ ପ୍ରକାରର ଫଳ ପାଇବେ। ଶାସକ ଗ୍ରହ ବୃହସ୍ପତି ଯିଏ କି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଦଶମ ଘରେ ଥିବେ, ୨୨ ଅପ୍ରିଲରେ ଆପଣଙ୍କର ଏକାଦଶ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରୁ ୩୦ ଅକ୍ଟୋବରରେ ମୀନ ରାଶିର ଦଶମ ଘରକୁ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏବଂ ସେହିଭଳି କେତୁ ପଞ୍ଚମ ଘରୁ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଘରକୁ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ଏହି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ଦାୟୀ ହେବେ। ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ମହାତପୂର୍ଣ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଜାଣି ପାରିବେ।

2023 ରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ କି? କଲ୍ ରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ବିଦ୍ବାନ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ ସହିତ!

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଶୁଭ ହେବ କାରଣ ପ୍ରଥମତ ଶନିଙ୍କ ଧେୟର ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସତ୍ବେ , ଆପଣ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଧିପରିବେ କାରଣ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ ଏବଂ ଏକ ଦୃଢ ଭାଗ୍ୟ ଅନେକ କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜ କରିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ। ଏହି ବର୍ଷ ଅନେକ ଦିଗରେ ଭଲ ହେବ। ଏପରି କିଛି କ୍ଷେତ୍ର ରହିବ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ସେଗୁଡ଼ିକ ସହ ମୁକାବଲା କରିପାରିବେ। ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ କେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ କାରଣ ଶନି ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ୧୭ ଜାନୁଆରୀରେ, ଯେତେବେଳେ ଶନି ମକର ରାଶିରୁ କୁମ୍ଭକୁ ଗମନାଗମନ କରିବେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର କଣ୍ଟକ ଶନି ପରିସ୍ଥିତି ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଅବସ୍ଥାକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ସେହିଭଳି, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁନର୍ବାର ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ କିଛି ପରିମାଣରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ |ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ସମସ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ସହିତ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବରେ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ।

ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। 2023 ବର୍ଷର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦିନରେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଏବଂ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପ୍ରକ୍ରିୟା କିଛି ସମୟ ନେବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା କମ୍ପାନୀ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇପରନ୍ତି ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଆପଣ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ମାସରେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ। ଏହି ଚାକିରି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଲାଭ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହି ଚାକିରିରେ ଖୁସି ରହିବେ।

ବର୍ଷର ପ୍ରାରମ୍ଭ ମାସରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଟେନସନ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ କ୍ୱାର୍ଟର ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ କ୍ୱାର୍ଟର ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷ ଅଧିକ ହେବ କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବା ଏବଂ ସଫଳ ହେବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ କରିବାକୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କାରଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷକୁ ନେଇ ଚାଲିବେ ତେବେ ଆପଣ ଭୁଲ ଏବଂ ଠିକ୍ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ।

ଏହି ବର୍ଷ, ଆପଣ ହୁଏତ ବିଦେଶୀ ଦେଶ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ ଏବଂ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସତ୍ତ୍ୱେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି।

ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ କ୍ୱାର୍ଟରରେ, ପରିବାରରେ ବହୁତ ଭଲ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ। ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଅନେକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଘର ଚାରିପାଖରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଖୁସି ପରିବେଶ ରହିବ। ଘରେ କିଛି ଶୁଭ କାମ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ କେହି ବିବାହ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହି କ୍ୱାର୍ଟର ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ମନେରଖିବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁନରାବୃତ୍ତି ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ କ୍ୱାର୍ଟର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ, ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ, ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନେ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବେ। ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାମରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟରମାନେ ଅପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବେ ଏବଂ ଆପଣ କମ୍ପାନୀରେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପାଇବେ। କିଛି ବିଶେଷ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭଲ ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାମ ହେତୁ ସମ୍ଭବ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଶନି ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଦଶମ ଘରେ ରହିବେ। ଏହି କାରଣରୁ, ଆରମ୍ଭ ମାସରେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାପ ରହିବ। ଫେବୃଆରୀରେ ଆପଣ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଧାର୍ମିକ ରହିବ। ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ, ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ କଠୋରତାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ସରଳ ନହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

ଏପ୍ରିଲରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରକୁ ଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁଖ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କର ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ମେ ମାସରେ ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକରେ ଅସୁବିଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ କାହା ସହିତ କିଛି ଝଗଡ଼ା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ।| ଜୁନ୍ ମାସ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ।

ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଗଷ୍ଟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଟିକେ ବୃଦ୍ଧି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏହା ପରେ, ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖୁସି ଖବର ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣ ଜୀବନର ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ। ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩(Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ କାରଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ କାର କିମ୍ବା ନିଜ ଘର କିଣି ପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁଖ ପାଇଁ ନଭେମ୍ବର ବହୁତ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବରରେ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ।

ପଢିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ: ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (ଲିଙ୍କ୍)

ସମସ୍ତ ଜ୍ଯୋତିଷ ଗଣନା ଆପଣଙ୍କର ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ଉପରେ ଆଧାରିତ, ନିଜର ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ଜାଣିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ:ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି କ୍ଯାଲକୁଲେଟର

ମିଥୁନ ରାଶିର ପ୍ରେମ ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ପ୍ରେମ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, 2023 ମସିହାରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ। ବିଶେଷକରି ଜାନୁଆରୀରୁ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଜାନୁଆରୀରେ ଅଧିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଏବଂ ଝଗଡ଼ା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ କିନ୍ତୁ ୨୨ ଏପ୍ରିଲରେ ବୃହସ୍ପତି ଏକାଦଶ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଜର ରହିବ | ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ରୋମାନ୍ସ ଆସିବ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଏହି ବର୍ଷ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଏହି ବର୍ଷ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବଢିବ ଏବଂ ପରିପକ୍ୱ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ବୃତ୍ତି ରାଶିଫଳ 2023

ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାର କରି ମିଥୁନ ରାଶିର କ୍ୟାରିୟର ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷମାନେ ଜାନୁଆରୀ ପରେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସହ ଜଡିତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ନିଜର ଦଶମ ଘରେ ବୃହସ୍ପତି (ଦଶମ ଘରର ଶାସକ ଗ୍ରହ) ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ହେତୁ କ୍ୟାରିୟର ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଯୋଗୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିଅର୍ ଏବଂ ଚାକିରି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ। ୧୭ ଜାନୁଆରୀରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ପସନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନିତ ହୋଇପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରାନ୍ତି। ୨୨ ଏପ୍ରିଲରେ ବାଇଶ ତମ ଘରେ ପ୍ରଭୁ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଉପରେ ଶନି (ନବମ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ) ହେତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅପଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ବଦଳିବ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଦରମା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହିପରି, ବର୍ଷର ମଧ୍ୟଭାଗ ଏବଂ ଶେଷ ମାସଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ଦେବ।

ଏବେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଆନ୍ତୁ: ଜଣେ ଶିକ୍ଷିତ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତୁ

ମିଥୁନ ରାଶିର ବିଦ୍ୟା ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ, ମିଥୁନ ରାଶିରେ ଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତେବେ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ କାରଣ କେତୁ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ ଏବଂ ଶନି ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ଏବଂ ଏଗାରତମ ଘରୁ ରାହୁଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଦେଖାଯିବ। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ସହ ଜଡିତ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ କାରଣ ଅକ୍ଟୋବରରେ ରାହୁ-କେତୁ ରାଶିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ରେ ବୃହସ୍ପତି ଏକାଦଶ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ତୃତୀୟ, ପଞ୍ଚମ, ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରେ ନଜର ରଖିବେ। ପଞ୍ଚମ ଗୃହରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଗୃହ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି ଦେବ। ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଏକ ବଡ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ଗମନାଗମନ ୧୭ ଜାନୁୟାରୀରୁ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ ମଧ୍ୟଭାଗରୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଭଲ ହେବ। ବିଦେଶରେପଢିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଏପ୍ରିଲରୁ ମେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ଅର୍ଥ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ମିଥୁନ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷମାନେ ଏକ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆକଳନ କରାଯାଇଛି। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଶନି-ଶୁକ୍ର ସଂଯୋଗ ହେତୁ ଏହି ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ମଙ୍ଗଳ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଏକ ରେଟ୍ରୋଡ୍ରେଡ୍ ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି କରିବ କିନ୍ତୁ ଶନି ଜାନୁଆରୀରେ ନବମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ, ଓ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଏହା ପରେ ଶୁକ୍ର ମଧ୍ୟ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବୃହସ୍ପତି ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଏକାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ କିଛି ବଡ଼ ସୁଯୋଗର ସାମ୍ନା କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ। ବର୍ଷର ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ଏପ୍ରିଲରୁ ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆପଣ କିଛି ବଡ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଏହା ପରେ, ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ନଭେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କିଛି ଆର୍ଥିକ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ପାରିବାରିକ ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଭଲ ହେବ। ବୃହସ୍ପତି ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ରହିବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଘରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଜର ରହିବ ଯାହା ହେତୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ କମ୍ ଚାପ ରହିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଶୁଭ ଘଟଣା ଘଟିବ। ଅଗଷ୍ଟରୁ ଅକ୍ଟୋବର ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କାରଣ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଘରକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୧୦ ମଇରୁ ୧ ଜୁଲାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଯେତେବେଳେ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ରହିବେ ସେତେବେଳେ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ଏକ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ। ​ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମନ୍ୱୟରେ ବିଘ୍ନ ଆଣିପାରେ କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହୋଇଯିବ। ଅକ୍ଟୋବରରେ ଆପଣଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ ଘଟିବ, ସେତେବେଳେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଖୁସି ରହିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ୨୨ ଏପ୍ରିଲରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଯାହା ପରିବାରର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ।

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ବୃହତ ରାଶିଫଳ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଅନ୍ତର୍ଦୃଷ୍ଟି ପାଇଁ

ମିଥୁନ ରାଶିର ଶିଶୁ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023)ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ କାରଣ କେତୁ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘର ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବର୍ଷର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମାସରେ ଶନି ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ବସିବେ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ନଜର ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ଶରୀର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପରେ ପୀଡିତ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ୧୭ ଜାନୁଆରୀରେ, ଯେତେବେଳେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଘରେ କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ଟିକେ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଏବଂ ୨୨ ଏପ୍ରିଲରେ, ଯେତେବେଳେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଜର ରହିବ ତେବେ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସନ୍ତାନ ପାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଅବଧି ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ସନ୍ତାନ ଅଛି, ତେବେ ଏହି ଅବଧି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ। ସେମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଇବେ ଏବଂ ସେହି ପିତାମାତା ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସନ୍ତାନର ବିବାହକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏହି ସମୟରେ ସେହି ବିଷୟରେ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ବିବାହ ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିର ବିବାହ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, 2023 ମସିହାରେ, ବିବାହ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଆସିପାରେ। ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଆଚରଣରେ କଠୋରତା ଆଣିବ ଏବଂ ଶନି ମଧ୍ୟ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବେ, ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କଠାରୁ ଚାପ ଏବଂ ତିକ୍ତତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଜାନୁଆରୀର ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ଯେତେବେଳେ ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ କରିବେ ସେତେବେଳେ ଶାଶୁଘରର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଧୀରେ ଧୀରେ ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆସିବ। ୨୨ ଏପ୍ରିଲ୍ ପରେ, ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ କାରଣ ବୃହସ୍ପତି ଯିଏ କି ଆପଣଙ୍କର ନବମ ଘରେ ଥିବେ ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରେ ଦୃଷ୍ଟି ପକାଇବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବଢିପାରେ। ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ଵ ରହିବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ବର୍ଷର ଶେଷ ମାସରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ଏକ ଭଲ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରିବ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟ ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Mithuna Rasira Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଭଲ ହେବ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ କାରଣ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି, ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ କରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। କିନ୍ତୁ ବର୍ଷ ଯେତେ ଆଗକୁ ବଢିବ, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବ। ୧୭ ଜାନୁଆରୀରେ ଆପଣଙ୍କ ଘନତା ସ୍ଥାନରେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବନ୍ଦ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଅଧାରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ବିସ୍ତାର ଦେଖିବେ। ତା’ପରେ ୨୨ ଏପ୍ରିଲରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ୪ ଦିଗରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନର ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବର୍ଷର ଶେଷ ମାସରେ ଯେତେବେଳେ ରାହୁ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉଣେଇଶି ତମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ, ଆପଣ ଏପରି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଯାହାକୁ ପ୍ରଥମେ କେହି ବିଚାର କରିନଥିବେ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ, ଏହି ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ସଫଳ କରିବ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ଯାନ ବାହାନ ଓ ସମ୍ପତି ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ଧନ / ସମ୍ପତ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହି ବର୍ଷ ସାଧାରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ରୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ଏକ ଚଳନଶୀଳ କିମ୍ବା ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ହେଉ କାରଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ, ଶନି ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ସନୀଙ୍କ ଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଜପଗୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବା ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ନୂଆ ନିର୍ମାଣ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରିପାରିବେ। ଏହି ସମ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 କହୁଛି ଯେ ବୁଧଙ୍କର ଅନୁଗ୍ରହରେ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଗାଡି କିଣି ପାରନ୍ତି। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଗାଡି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବର୍ଷର ଶେଷ ଦୁଇ ମାସରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ତାହା ହେଉଛି ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର, କାରଣ ଏହା କରିବା ଦ୍ବାରା ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।

ରାଜ ଯୋଗର ସମୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ, ଏବେ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ: ରାଜ ଯୋଗ ରିପୋର୍ଟ୍

ମିଥନ ରାଶିର ଧନ ଓ ଲାଭ ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ, ଯଦି ଆମେ 2023 ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ଲାଭ ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିବା, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ରାହୁଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ହେତୁ ଆପଣ ଆରମ୍ଭରୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟର ଭଲ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବେ। ଆୟର ଏହି ବୃଦ୍ଧି ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଶନି ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଏବଂ ଏକ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଉପସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୁର୍ବଳ କରିବ। ଟଙ୍କା ହରାଇବା ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଏହା ପରେ ଜାନୁଆରୀରେ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମକର ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ, ତେଣୁ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଶନିଙ୍କର ଗମନାଗମନ, ଦଶମ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରେ ବୃହସ୍ପତିର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଜୁଲାଇରୁ ଅଗସ୍ତ ଭିତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ତା’ପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ରାହୁ ଏକାଦଶ ଘର ଛାଡି ୩୦ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଦଶମ ଘରକୁ ଯିବେ ସେତେବେଳେ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରୟାସ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 କହୁଛି ଯେ, ଏପ୍ରିଲରୁ ମେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏକାଦଶ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଗମନାଗମନ ଟିକେ ସଂଘର୍ଷ ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଆଣିବ କିନ୍ତୁ ପରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆମେ ଦେଖିବା ତେବେ ଏହି ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଶ୍ରୀ କେତୁ ମହାରାଜ ପଞ୍ଚମ ଘରେ, ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଶନି, ସପ୍ତମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରାଇବେ। ଏହି ପୂରା ବର୍ଷରେ, ରାହୁ-କେତୁଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ, ପେଟରେ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଭଲ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଯେତେବେଳେ ଶନି ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ରହିବେ, ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି, ଆଘାତ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣା, କିମ୍ବା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ, ତେଣୁ ଆପଣ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ହେବ। ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ଜଣାଉଛି ଯେ ଏହା ପରେ ବର୍ଷର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଏକାଦଶ ଘରେ ବୃହସ୍ପତି ଗମନାଗମନ ଏବଂ ନବମ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ଦଶମ ଘରେ ୩୦ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଉପସ୍ଥିତି ଏବଂ କେତୁଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ଘରକୁ ଗମନାଗମନ ଏକ ପ୍ରକାର ଭୂତାଣୁ ସଂକ୍ରମଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 2023

ମିଥୁନ ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛନ୍ତି ବୁଧ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୩ ଏବଂ ୬। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, 2023 ବର୍ଷ ପାଇଁ ସମୁଦାୟ ସ୍କୋର ୭ ନମ୍ବର ହେବ | ଏହି ଉପାୟରେ, ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ସାମାନ୍ୟ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ସେହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ କୌଣସି ଉତ୍ତମ କାରଣ ପାଇଁ ଆସିପାରେ। ତଥାପି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଶକ୍ତି ସହିତ ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।| ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023 ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରେ ଯେ ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବିଚାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ।

ମାଗଣା ଅନଲାଇନ୍ ଜନ୍ମ କୁଣ୍ଡଳୀ

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩: ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତିକାର

  • ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟରୁ ଗୋ ମତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରଥମ ରୁଟିଟି ବାହାର କରି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।
  • ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୁଧବାର ଦିନ ଗୋ ମତାଙ୍କୁ ସାବୁତ ମୁଙ୍ଗ ଡାଲ ସହିତ ସବୁଜ ପାଳଙ୍ଗ, ଏବଂ ସବୁଜ ପନିପରିବା ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।
  • ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଶ୍ରୀ ବିଷ୍ଣୁ ସାହସ୍ରନାମା ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।
  • ବୁଧବାର ଉପବାସ କରିବା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆଣିବ।
  • ଏକ ଭଲ ଏମ୍ରାଲ୍ଡ ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବୁଧବାର ଦିନ ଶୁକ୍ଲ ପକ୍ଷ ସମୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାଣୀ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଏହି ରତ୍ନ ପିନ୍ଧି ପାରିବେ।
  • ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ମୋକ୍ଷ ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଶ୍ରୀ ରାମ ରକ୍ଷା ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରନ୍ତୁ।

ବାରମ୍ବାର ପଚରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

1. ୨୦୨୩ ବର୍ଷ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ କ’ଣ ଆଣିବ?

୨୦୨୩ ମୁଖ୍ୟତ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ବର୍ଷ ହେବ।

2. ୨୦୨୩ରେ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ମାନେ ବିବାହ କରିପାରିବେ କି?

ହଁ, ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷମାନେ ୨୦୨୩ ର ପ୍ରଥମ କ୍ୱାର୍ଟର୍ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି।

3. ୨୦୨୩ ରେ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷମାନେ ଧନୀ ହେବେ କି?

ହଁ, ୨୦୨୩ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ।

4. ୨୦୨୩ ବର୍ଷ ବୃଷ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ କି?

ହଁ, ୨୦୨୩ ବୃଷ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ବର୍ଷ ହେବ।

5. କେଉଁ ରାଶି ସବୁଠାରୁ ଦୟାଳୁ?

ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମୀନ ରାଶି ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଦୟାଳୁ ରାଶି।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରତିକାର ଏବଂ ସେବା ପାଇଁ, ଯାଆନ୍ତୁ : ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ଅନଲାଇନ୍ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ!

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 599/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to Astrologer Chat NowChat with Astrologer