• Talk To Astrologers

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଲ ୨୦୨୩ (Sinha Rashiphala 2023)

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପଢି 2023 ମସିହାରେ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଜୀବନରେ କେଉଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଜାଣି ପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ର ପ୍ରଭାବିତ ହେବ। ସିଂହ ରାଶି ଉପରେ ଲେଖ୍ୟ ଯାଇଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ପୂର୍ବାନୁମାନ ପାଇବେ।

Sinha Rashiphala 2023

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ଜାଣି ପାରିବେ ଜୀବନର କେଉଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିଗଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ କେଉଁଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଏହା ସେହି କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକୁ ସୂଚାଇଥାଏ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ୨୦୨୩ରେ ଗୁରୁତ୍ବପୁର୍ଣ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଏବଂ ସେହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ ଆପଣ କିପରି ଅତିକ୍ରମF କରିବେ। ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ୨୦୨୩ରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକ କଣ। ଏହି ରାଶିଫଳ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ କି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତିରେ କିପରି ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ।

2023 ବର୍ଷ ପାଇଁ ଏହି ରାଶିଫଳ ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରି ବର୍ଷସାରା ସବୁ ଗ୍ରହଙ୍କର ଗମନାଗମନ ତଥା ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସ୍ଥିତିକୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ ଡ. ମ୍ରଗାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ତିଆରି କରାଯାଇଛି।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା 2023 ପାଇଁ ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ଏବଂ ସିଂହ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷଟି କିପରି ହେବ ସେ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା।

2023 ରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ କି? କଲ୍ ରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ବିଦ୍ବାନ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ ସହିତ !

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ଶନି ଦେବ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ 2023 ରେ ସେ ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରକୁ ଯିବେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ। ସେ ବହୁତ ଶକ୍ତି ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକତା ଆଡକୁ ରୁଚି ବଢିବ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ସମାଜରେ ଅଧିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ନାହିଁ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ 2023 ରେ ଦେବ ଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ମେଷରେ ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଗତିକୁ ବଢାଇବ କରିବ ଏହା ଉଭୟ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଦୀର୍ଘ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ସଫଳ ଫଳାଫଳ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ଭବ ହେବ। ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ରାହୁ ଏକାଠି ଗୁରୁ ଚାଣ୍ଡାଳ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବିଶେଷତ ମେ ମାସରେ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣଙ୍କ ପିତା କିଛି ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପରାମର୍ଶଦାତା କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ମତଭେଦ ରହିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ରାହୁ ତାପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ 2023 ରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘର ଦେଇ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଘଟଣା ଘଟିବ ଏବଂ ଯେହେତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ଧାରଣରେ ସଂଶୋଧନ ଆଣିବ, ତେଣୁ ଏହି ଗମନାଗମନ ବିଶେଷ ସକରାତ୍ମକ ବୋଲି କହିବା କଷ୍ଟକର। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂଶୋଧନ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାନବାହନ ଚାରିପାଖରେ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଟଙ୍କା ସହିତ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ହେବ କାରଣ ଆପଣ ଏହାକୁ ହରାଇବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ଶାଶୁଘର ଲୋକମାନେ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନେ 2023 ମସିହାରେ ବିଭିନ୍ନ ଘର ଏବଂ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଏହି ସବୁ ବିଷୟରେ ଜାଣି ପାରିବେ। ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 ପ୍ରକାଶ କରୁଛି ଯେ 2023 ବର୍ଷ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବର୍ଷ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଶନି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିବେ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ଏବଂ କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଗମନାଗମନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରକୁ ଯିବେ। ଏହା ବହୁ ଶକ୍ତି ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରକୁ ଯାଇ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବେ। ଏହା ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ବଢାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଯଦିଓ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାସନ କରିବାକୁ ନ ଦେଲେ ଆପଣ ଏହି ଗମନାଗମନର ଭଲ ଫଳ ପାଇ ପାରିବେ।

ଜାନୁଆରୀର ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି ସତ୍ବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜଯ ହାସଲ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ଜାନୁଆରୀରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ। ଆପଣ ଏହାକୁ ନେଇ ଅତ୍ୟଧିକ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କର ଜାରି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଏଥିରେ ଜଡିତ ରହିବେ।

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଯେହେତୁ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଶନି ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତମ ଘରେ ମିଳିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବେ ଅପନକର କିଛି ଟେନସନ ରହିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିପାରେ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଆପଣ ପୂଜା ଭଳି କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଉଭୟ କୌଣସି ଶାଶୁଘର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବେ। ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଶାନ୍ତ ଓ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇପାରେ।

ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସରେ ଆପଣ ଅନେକ ସୁବିଧା ପାଇବେ। ଆପଣ ଅପନକର ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି ସାହାଜ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଛୋଟ ପ୍ରୟାସ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଅପଣଙ୍କୁ ସହାୟ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ବଢାଇବ।

ମେ ମାସରେ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ସଫଳତା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଦଶମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଅଧିକାର ପାଇ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାର ସହିତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତିକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ। ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ଜୁନ୍ ମାସରେ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଆର୍ଥିକ ପୁରସ୍କାର ଯୋଗାଇଦେ। ଆପଣଙ୍କର କାମ ସଫଳ ହେବ। ଏହା ସହିତ, ଏହି ଅବଧି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ, ଏବଂ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଏକ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଆବଶ୍ୟକ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିବେ।

ଅଗଷ୍ଟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଲାଭ କରିବେ। ଲୋକମାନେ ଅପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପଦ୍ଧତିକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବେ। ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ, ନେତା ଇତ୍ୟାଦିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ ବୋଲି ସିଂହ ରାଶିଫଳ 2023 ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଏହି ପ୍ରୟାସକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଯିବା। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଟିକେ କଠୋର ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ବେପରୁଆ କଥା କୁହନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କରିଥିବା ଅନେକ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ।

ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଆପଣ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ଖବର ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆପଣ ଅଧିକ ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ହାସଲ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଭୟ କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ଦେଖିବେ। ଏହା ସହିତ, କ୍ଷୁଦ୍ର ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି।

ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଆପଣ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କ୍ରୟ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଘର ତିଆରି କରିପାରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଯଦି ଆପଣ ସରକାରଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଘରୋଇ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ଏକ କାର ପାଇପାରିବେ।

ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର, ତେବେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଇପରନ୍ତି । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତଥାପି, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ଆୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ହିନ୍ଦୀରେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: ସିଂହ ରାଶିଫଳ 2023 (ଲିଙ୍କ୍)

ଏହି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଆପଣଙ୍କର ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ :ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି କ୍ଯାଲକୁଲେଟର

ସିଂହ ରାଶିର ପ୍ରେମ ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ସିଂହ ରାଶିର ପ୍ରେମ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସଂପର୍କରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଶା କରିପାରିବେ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣ ଏକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ସାଥି ପାଇବେ। ସେମାନଙ୍କର ଜ୍ଞାନରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଶନି ଆପଣଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘର ଦେଇ ଯିବ, ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଏବଂ ଶନି ପ୍ରଥମ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରକୁ ଯିବେ। ତେବେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ନବମ ଘର ଦେଇ ଗଲା ପରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ନଜର ଆପଣଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘର ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମ ଭାବନା ବଢିବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ ଘୃଣା ଏବଂ ବିରକ୍ତି ଦୂର ହେବ।

ସିଂହ ରାଶିର ବୃତ୍ତି ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଲିଓ ହୋରୋସ୍କୋପ 2023 ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ, ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ କ୍ୟାରିୟରର ଉଚ୍ଚତାରେ ପହଞ୍ଚିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଏବଂ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ବହୁତ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ଵର କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ। ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କରର ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଏବଂ ଷଷ୍ଠରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଏବଂ ଦଶମରୁ ଦଶମ ଘରେ ରହିଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତି କରାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହୁଏତ ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସ୍ଥିତି ଯୋଗାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାରେ ପହଞ୍ଚାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ପାରଦର୍ଶିତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହି ବର୍ଷ ବହୁତ କିଛି କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଦେବ। ତେଣୁ ନିଜର ବୃତ୍ତି କୁ ଆଗକୁ ବଢେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ନିଜର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଏବେ ପାଆନ୍ତୁ: Find Answers To All Your Questions Now:ବିଦ୍ବାନ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତୁ

ସିଂହ ରାଶିର ଶିକ୍ଷା ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023)ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ସିଂହ ରାଶିର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କର ସ୍ଥାନିତ ହେବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ମରଣଶକ୍ତି ଭଲା ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ସହଜରେ ପଢୁଥିବା ଯେକୌଣସି ଜିନିଷକୁ ସ୍ମରଣ ରଖିପାରିବେ। ଆପଣ ଏହି ଉପାୟରେ ଧୀର ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ପଞ୍ଚମ ଗୃହର ଅଧିପତି ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଥିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ରହସ୍ୟମୟ ଏବଂ ଏସୋଟେରିକ୍ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହେବ।ଏପ୍ରିଲରେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ନବମ ଘରୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ପଞ୍ଚମ ଘରକୁ ହେବ, ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସ୍ଥାନ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ରହିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଏବଂ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ। ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସ୍ଥାନିତ ହେତୁ ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ; କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ଏହି ବର୍ଷ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ରହିବ। ଅକ୍ଟୋବର ପରେ ବୃହସ୍ପତି ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରଠାରୁ ଆପଣ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ ନାହିଁ। ରାହୁ ଏପ୍ରିଲରେ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବେ ଏବଂ ଗୁରୁ-ଚାଣ୍ଡାଳ ଦୋସା ମେ’ରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ସେହି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ଶିକ୍ଷାକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ 2023

2023 ପାଇଁ ଲିଓ ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ଯେ ସିଂହ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ସଫଳ ହେବ। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ନୂତନ ବର୍ଷ ବହୁତ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ଭାଗ୍ୟ ଆଣିବ | ଏକାଦଶ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆର୍ଥିକ ପୁରସ୍କାର ଅମଳ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେବ | ସପ୍ତମ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ପ୍ରଭାବରେ ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ଆପଣ ଉନ୍ନତି ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 ପ୍ରକାଶ କରୁଛି ଯେ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଶୁଭ ଅବଧି ଏପ୍ରିଲ୍ ରୁ ଜୁନ୍ ମଧ୍ୟରେ ହେବ। ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ଯେ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନର ଚାକିରିରେ ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ। ଅକ୍ଟୋବରରେ ଯେତେବେଳେ ରାହୁ ନବମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏହା ଅସନ୍ତୋଷଜନକ ହୋଇପାରେ କାରଣ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଚିନ୍ତା ନକରି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶିର ପାରିବାରିକ ରାଶିଫଳ 2023

ଲିଓ ଫ୍ୟାମିଲି ରାଶିଫଳ 2023 ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ଯେ ସିଂହ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ପୂର୍ବାନୁମାନଯୋଗ୍ୟ ହେବn ନାହିଁ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଦୃଷ୍ଟିରୁ କିଛି ପ୍ରଭାବ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବ। ପରିବାର ଅଧିକ ଧନୀ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଚାପରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ ପରେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ସମ୍ଭବତ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବରୁ ଆପଣ ପରିବାରଠାରୁ କିଛି ସମୟ ଦୂରରେ ରହିପରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଯୋଗୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କମ୍ ସମୟ ବିତାଇବେଏବଂ ଉଭୟ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ତଥାପି ଭଲ ରହିବ। ଏପ୍ରିଲ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଦ୍ର ଭାବରେ କଥା ହେବେ ଏବଂ ସହନଶୀଳତା ବଜାୟ ରଖିବେ। ଏହା ପରେ, ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉପୁଜିବ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦୂର ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବୁଝାମଣା ସହିତ ସେଗୁଡିକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ।

ଆଷ୍ଟ୍ରୋସଗେ ବୃହତ ରାଶିଫ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଅନ୍ତର୍ଦୃଷ୍ଟି ପାଇଁ |

ସିଂହ ରାଶିର ଶିଶୁ ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜ୍ଞାନ ବଢ଼ିବ। ଯଦି ସେମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ରହିବ, ଯାହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ କରିପାରେ। ଜ୍ୱର କିମ୍ବା ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଭଳି ସମସ୍ୟାରୁ ସେମାନେ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ଏହା ପରେ, ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବଧି ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ, ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରେ, ଯେତେବେଳେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ପଡ଼ିବ, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିଶେଷ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଯଦି ସେମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ଏବଂ ଯଦି ସେମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି ତେବେ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସଫଳ ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଅକ୍ଟୋବର ପରେ ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ବହୁତ ଭଲାପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶିର ବୈବାହିକ ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ବିବାହ ରାଶିଫଳ କହୁଛି ଯେ ଆପଣ 2023 ରେ ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ, ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘର ଉପରେ ଏହାଙ୍କର ପ୍ରଭୁତ୍ୱ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ସ୍ଥାନିତ ହେବା ଯୋଗୁ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ବିବାହ ଅଧିକ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଶନି ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲା ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Sinha Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ସେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବେ। ଯଦିଓ ଆପଣ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ, ନବମ ଘରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଶାଶୁଘର ଲୋକନକର ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରେ। ଏହା ପରେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ଏହା ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ। ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଭଲ ହୋଇଯିବ। ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଶାଶୁଘର ପାର୍ଶ୍ୱର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି।

ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପରନ୍ତି। ଆପଣ ବିଶେଷ ଭାବରେ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ଯିବେ କିମ୍ବା ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକାଂକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଉପକୃତ ହେବେ। ସେତେବେଳେ ଏକ ସନ୍ତାନ ହେବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଆଶା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବ।

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟ ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରୁଛି ଯେ ଶନି ମହାରାଜଙ୍କ ପ୍ରଭାବରୁ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ମାସ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ସପ୍ତମ ଘରର ଶାସକ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ବିଦେଶୀ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ହେବ। ଯେତେବେଳେ ଶନି ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି ନିଜସ୍ୱ ରାଶିରେ ଏକ ବର୍ଷ ବିତାଇବେ, ଆପଣ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଆପଣ କେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ତାହା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଆପଣ ଫଳାଫଳ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ ହେବ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଚୁକ୍ତି ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଜାନୁଆରୀରୁ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ସରକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ରହିବାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ବ୍ଯବସାୟିକ ବିବାଦ ବଢ଼ାଇପାରେ; ତାହା କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆଇନଗତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ହୋଇପାରେ। ଏପ୍ରିଲ୍ ରେ, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଉନ୍ନତି ହେବାକୁ ଲାଗିବ। ଅକ୍ଟୋବର ସୁଦ୍ଧା ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ବିଦେଶୀ ବାଣିଜ୍ୟ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବରରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ରହିବେ ଯାହା ଫାର୍ମକୁ ବହୁତ ବଢ଼ାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବାର ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶିର ସମ୍ପତି ଓ ଯାନବାହାନ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ବର୍ଷ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ମଙ୍ଗଳ ନିଜର ରାଶି - ବିଛା ଉପରେ ନଜର ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ। ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଜାନୁଆରୀରେ ଏକ କାର କିମ୍ବା ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଖଣ୍ଡ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ। ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ବର୍ଷସାରା ଚାହିଁବେ ନିଜର ଘର ନିର୍ମାଣ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ କାରଣ ଶନିଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 କହୁଛି ଯେ ଏହି ବର୍ଷର ଏପ୍ରିଲ୍ ରୁ ମେ ଏବଂ ନଭେମ୍ବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ କାରଣ ଆପଣ ସେହି ସମୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଗାଡି କିଣିପାରିବେ। ନଭେମ୍ବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କ୍ରୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି |

ନିଜର ରାଜ ଯୋଗର ସମୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ- ଏବେ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ: ରାଜ ଯୋଗ ରିପୋର୍ଟ୍

ସିଂହ ରାଶିର ଧନ ଓ ଲାଭ ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 ପ୍ରକାଶ କରେ ଯେ 2023 ମସିହାରେ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷମାନେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଲାଭର ବର୍ଷ ହେବ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଢ଼ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃହସ୍ପତି ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବେ। ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଧନ ନ ହରାଇବା ପାଇଁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

ଯଦି ବୃହସ୍ପତି ଏପ୍ରିଲ ୨୨ ରେ ନବମ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଆପଣ ଭାଗ୍ୟରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇେe ଯଦି ଶନି ସପ୍ତମ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଗମନାଗମନ କରନ୍ତି କାରଣ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ମିଳିତ ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଏହି ବର୍ଷ, ଜାନୁୟାରୀ, ଏପ୍ରିଲ୍ ରୁ ଜୁନ୍ ଏବଂ ଶେଷରେ ନଭେମ୍ବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ହେବ। ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଯେକୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ବିକ୍ରୟରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶିର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ 2023 କହୁଛି ଯେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୂଚନା ଦେବ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ କାଜୁଆଲ୍ ହେବା ଉଚିତ୍ ହେବ ନାହିଁ କାରଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଏବଂ ଶନି ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିବେ। ରାହୁ ଆପଣଙ୍କର ନବମ ଘରେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବେ। ଏହି ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସଂଯୋଜନା ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ହେବ କାରଣ ଟିକିଏ ଅବହେଳା ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତର ରୋଗର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶିର 2023 ରାଶିଫଳ କହୁଛି ଯେ ଆପଣ ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା, ସ୍ନାୟୁ ସମସ୍ୟା, ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ନିରାଶା ତଥା ଅଜ୍ଞାତ ସମସ୍ୟାରେ ହଇରାଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଭଲ ହେବ, କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ବଡ଼ ଅନ୍ତନଳୀରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରେ, ଶନି ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଅପନକର ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଓ କିଛି ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ରେ, ଯେତେବେଳେ ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଅସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥ କରିପାରେ। ତେଣୁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

2023 ରେ ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା

ସିଂହ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୧ ଏବଂ ୯। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଲିଓ ରାଶିର ଅଧିପତି ଅଟନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ 2023 ବର୍ଷର ମୋଟ ସଂଖ୍ୟା ସାତ ହେବ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଏହି ବର୍ଷ ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ କ୍ରାନ୍ତିକାରୀ ହେବ, ଏବଂ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବା ପରେ, ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ ଅନେକ ବଦ୍ଧବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକ ସାମନା କରିବାକୁ ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଅସୁବିଧା ଗୁଡିକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ, ତେବେ ଆପଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ରକ୍ଷା କରିବେ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାରିବେ।

ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩: ଜ୍ଯୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତିକାର

  • ରବିବାର ଦିନ, ଆପଣ ଏକ ଉପବାସ ପାଳନ କରିବା ଉଚିତ୍ ହେବ।
  • ରବିବାର ଠାରୁ, ପ୍ରତିଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଅର୍ଘ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ।
  • ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟାଷ୍ଟକ ପାଢ଼ୀ ଉପକୃତ ହେବେ।
  • ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ କଳା ସୋରିଷ ମଞ୍ଜି ଦାନ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ।
  • ଏକ ଉଚ୍ଚମାନର ରୁବି ପଥର ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବହୁତ ଉପକୃତ ହେବେ। ରବିବାର ସକାଳେ ଶୁକ୍ଲ ପକ୍ଷ ସମୟରେ ଆପଣ ଏହି ପଥରଟିକୁ ନିଜ ରିଙ୍ଗ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପିନ୍ଧିପାରିବେ।
  • ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି କିମ୍ବା ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆଦିତ୍ୟ ହୃଦଯ ସ୍ତୋତ୍ର ପଢ଼ିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ।

ବାରମ୍ବାର ପଚରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

1. ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ 2023 ଏକ ଭଲ ବର୍ଷ କି?

ହଁ, 2023 ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣୁଛି।

2. 2023 ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ କ’ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି?

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ 2023 ରେ କ୍ୟାରିୟର, ପ୍ରେମ ଜୀବନ, ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ଉପଭୋଗ କରିବେ।

3. ଲିଓ ପାଇଁ କେଉଁ ମାସ ଭଲ?

ଏପ୍ରିଲ୍ 2023 ଲିଓ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

4. ଲିଓ ପାଇଁ କେଉଁ ତାରିଖ ଶୁଭ?

୧, ୪, ୫, ୬, ୯ ଲିଓ ପାଇଁ ଶୁଭ ତାରିଖ |

5. ଲିଓ କେଉଁ ବୟସରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି?

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି।

6. ଲିଓ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବା ଉଚିତ୍?

ଲିଓ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ହେଉଛି ମେଷ, ମିଥୁନ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରତିକାର ଏବଂ ସେବା ପାଇଁ, ଯାଆନ୍ତୁ : ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ଅନଲାଇନ୍ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ!

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 599/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to Astrologer Chat NowChat with Astrologer