ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ (30 ଜୁନରୁ 06 ଜୁଲାଇ)

ଜୁନ ମାସର ଏହି ସପ୍ତାହ ଅଲଗା-ଅଲଗା ମୂଳାଙ୍କର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସୁଯୋଗ ନେଇ ଆସିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ମୂଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ପ୍ରେମ ଜୀବନ, କ୍ୟାରୀଅର, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତେବେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଆର୍ଟିକଲ୍ କୁ ଶେଷ ଯାଏଁ ନିଶ୍ଚିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ। ଏହି ଲେଖାରେ ଆମର ଅନୁଭବି ଜ୍ଯୋତିଷଚାର୍ୟ ଶ୍ରୀ ହରିହରଣ ମୂଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହିରାଶିଫଳ 30 ଜୁନରୁ 06 ଜୁଲାଇ ପାଇଁ ସଠିକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ପଢ଼ନ୍ତୁ ମୂଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ।

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ କିପରି ରହିବା ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ? ବିଦ୍ବାନ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ ଠାରୁ ପାଆନ୍ତୁ ଏହାର ଉତ୍ତର

କିପରି ଜାଣିବେ ନିଜର ମୂଳ ସଂଖ୍ୟା (ମୂଳାଙ୍କ)?

ରାଶିଫଳ ଜାଣିବା ପାଇଁ ମୂଳାଙ୍କର ମହତ୍ଵ ରହିଛି | ମୂଳାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂଖ୍ୟା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଆପଣ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ମାସର ଯେକୌଣସି ତାରିଖକୁ ୟୁନିଟ୍ ଅଙ୍କରେ ପରିଣତ କରିବା ପରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିବା ସଂଖ୍ୟାକୁ ଆପଣଙ୍କର ମୂଳାଙ୍କ କୁହାଯାଏ | ମୂଳାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା 1 ରୁ 9 ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ସଂଖ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ମାସର 22 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 2 + 2 ଅର୍ଥାତ୍ 4 ହେବ | ଏହି ଉପାୟରେ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ନିଜର ମୂଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ।

ବିଦ୍ବାନ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇ କିମ୍ବା ଚ୍ଯାଟ୍ କରି ଜାଣନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ସୂଚନା ବିଷୟରେ

ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜର ମୂଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ( 30 ଜୁନରୁ 06 ଜୁଲାଇ, 2024)

ଅଙ୍କଜ୍ଯୋତିଷ ଆମ ଜୀବନରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ କାରଣ ସମସ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ଆମର ଜନ୍ମ ତାରିଖ ସହିତ ଜଡ଼ିତ | ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲେଖାରେ, ଆମେ କହିଛୁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୂଳାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅଛି ଯାହା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ତାରିଖ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଏହି ସମସ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରହ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହୋଇଥାଏ |

ମୂଳାଙ୍କ 1 ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କର ଆଧିପତ୍ୟ ଅଛି। ଚନ୍ଦ୍ରମା ମୂଳାଙ୍କ 2 ର ସ୍ବାମୀ ଅଟନ୍ତି । ଅଙ୍କ 3 ଉପରେ ଦେବ ଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କର ସ୍ଵାମିତ୍ଵ ଅଛି ଓ ରାହୁ ଅଙ୍କ 4 ର ରାଜା ଅଟନ୍ତି । ଅଙ୍କ 5 ବୁଧ ଗ୍ରହ ଦ୍ବାରା ଶାସିତ । 6 ମୂଳାଙ୍କର ରାଜା ଶୁକ୍ର ଦେବ ଓ 7 ଅଙ୍କ କେତୁ ଗ୍ରହଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଶାସିତ । ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ଅଙ୍କ 8 ର ସ୍ବାମୀ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଅଙ୍କ 9 ମଙ୍ଗଳ ଦେବଙ୍କର ଅଙ୍କ । ଏହି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ମଣିଷ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସେ।

ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମୂଳାଙ୍କ ଅନୁସାରେ30 ଜୁନରୁ 06 ଜୁଲାଇଯାଏଁ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ।

ବୃହତ କୁଣ୍ଡଳୀ ରେ ଲୁଚି ରହିଛି,ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଚଳନ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ସୂଚନା

ମୂଳାଙ୍କ 1

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 1, 10, 19 କିମ୍ବା 28 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି)

ମୂଳାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା 1 ଅଧୀନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାଧାରଣତଃ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ପ୍ରଫେଶନାଲ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସାହସ ଦେଖାନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଅଧିକ ପ୍ରଶାସନିକ ଗୁଣ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ ଆଧାରରେ ସେମାନେ ଜୀବନରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତି। ଏହି ମୂଳାଙ୍କର ଲୋକମାନେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କର ମିଶାଣିଆ ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀ ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ହେତୁ ସମ୍ପର୍କରେ ସୁଖ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନୋଭାବ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ମାନଜନକ ଏବଂ ଆନ୍ତରିକତା ହେବ। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଏହି ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବରର କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନରମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଇଗୋ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବେ।

ଶିକ୍ଷା : ସିଭିଲ୍ ସର୍ଭିସ୍ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସରକାରୀ ଚାକିରି ଭଳି ପ୍ରଶାସନିକ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଏହି ମୂଳାଙ୍କର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଫଳାଫଳ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏକ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଆପଣ ଏକ ସରକାରୀ ପଦବୀରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସରକାର କିମ୍ବା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କଠାରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ନେତୃତ୍ୱ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଏକ ଦଳର ନେତା ଭାବରେ, ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରତିଛବି ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଏବଂ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ ଏବଂ ଏହାକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମରେ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି।

ଉପାୟ: ପ୍ରତିଦିନ 19 ଥର 'ଓଁ ଭାସ୍କରାୟ ନମଃ' ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ।

ମୂଳାଙ୍କ 2

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 2, 11, 20 କିମ୍ବା 29 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି)

ମୂଳାଙ୍କ 2 ଅଧୀନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣତଃ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି କରି ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏପରି ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଟିକିଏ ଅତ୍ୟଧିକ ଅସ୍ଥିର ହୁଏ ଯାହା ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ରୋକିପାରେ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଯଥାସମ୍ଭବ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବା କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିଷୟକୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସାଥୀଙ୍କ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ପେସ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ଶିକ୍ଷା : ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଉଚ୍ଚ ଇଚ୍ଛା ହେତୁ ଧ୍ୟାନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଅସନ୍ତୁଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଏହି ସମୟ ଏହି ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବରର ସେହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସଠିକ୍ ରଣନୀତି ରଖିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଲୂ ହେତୁ କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ହାଇଡ୍ରେଟ୍ ରହିବାକୁ ଏବଂ ଅଧିକ ତରଳ ପଦାର୍ଥ ଖାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

ଉପାୟ: ସୋମବାର ଦିନ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଙ୍କ ପାଇଁ 6 ମାସ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।

ମୂଳାଙ୍କ 3

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 3, 12, 21 କିମ୍ବା 30 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି )

ମୂଳାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା 3 ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାଧାରଣତଃ ବ୍ୟାପକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖନ୍ତି | ଏହି ନୀତି ଆପଣେଇବାରେ ସେମାନେ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିରେ ଅଧିକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ସ୍ଥିର ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ। ଯଦି ଏହି ଲୋକମାନେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତି ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏହା ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର, ଅର୍ଥ ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ଜଡ଼ିତ ହୋଇପାରେ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଏକ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ ଭିତରକୁ ଯିବାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଏବଂ କେବଳ ଭାବନା ଉପରେ ଆଧାର କରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଅନୁକୂଳ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବା ଏବଂ ସୁସମ୍ପର୍କର ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଶିକ୍ଷା : ମାଷ୍ଟର ଏବଂ ପିଏଚଡି ପରି ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଏହି ସଂଖ୍ୟାର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଦିଗ ପାଇବେ, ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସ୍ପଷ୍ଟତା ପାଇବେ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଚାକିରି ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ଇତ୍ୟାଦି ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଯାହାକି ବ୍ୟବସାୟ ସର୍କଲ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ାଇବେ ଏବଂ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ସ୍ଥିତିରେ ଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବେ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମୂଳାଙ୍କ 3 ର ଲୋକମାନେ ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଭଳି କିଛି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଲିପ୍ତ ରହିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଏବଂ ପ୍ରାଣ ଉପରେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କର ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

ଉପାୟ: ପ୍ରତିଦିନ 21 ଥର 'ଓଁ ଗୁରବେ ନମଃ' ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ।

ବୃହତ କୁଣ୍ଡଳୀ ରେ ଲୁଚି ରହିଛି,ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଚଳନ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ସୂଚନା

ମୂଳାଙ୍କ 4

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 4, 13, 22 କିମ୍ବା 31 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି ) )

ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 4 ଥିବା ଲୋକମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏହିପରି ଭ୍ରମଣରୁ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୁଏ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଧିକ ଉତ୍ସାହ ରହିବ ଏବଂ ଏହି ଆଗ୍ରହକୁ ଆହୁରି ବିକାଶ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବାକୁ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନସାରା ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବେ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଏକ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀକୁ ଅସମ୍ମାନ କରିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ସମାନ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅହଂକାରୀ ଭାବନାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କର ସୁଖକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ।

ଶିକ୍ଷା : ଯଦି ଆପଣ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା କିମ୍ବା ବିଦେଶରେ ପଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇନପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ଏବଂ ବିଭ୍ରାଟ ଭଳି ତ୍ରୁଟିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ନାହିଁ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ବୃତ୍ତିଗତ ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଏଥିସହ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ। ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଭଲ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଭଜା ଏବଂ ଚର୍ବିଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ହେତୁ ଚର୍ମ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଥାସମ୍ଭବ ଭଜା ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି। ।

ଉପାୟ: ଦୂର୍ଗା ଚାଳିଶା ପାଠ କରନ୍ତୁ।

ପାଆନ୍ତୁ ନିଜର କୁଣ୍ଡଳୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସଠିକ ଶନି ରିପୋର୍ଟ୍

ମୂଳାଙ୍କ 5

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 5, 14 କିମ୍ବା 23 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି)

ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 5 ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସର୍ବଦା ବହି ପଢ଼ିବାକୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକତା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରିୟେଟିଭ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଏବଂ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ଦେଖାଯିବେ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସାମାଜିକ ଆଚରଣ ବଜାୟ ରଖିବା ସ୍ଥିତିରେ ଥିବା ଦେଖାଯିବେ | ଏହା ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ନୈତିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧର ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ଯାହା ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ପରିବାରର କିଛି ଶୁଭ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଆଣିଦେବ।

ଶିକ୍ଷା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ, ଏବଂ ମ୍ଯାନେଜମେନ୍ଟ ପରି ବ୍ୟବସାୟ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ | ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରୟାସ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଦିଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ଏହି ବିଷୟରେ ବୃତ୍ତିଗତ ମାନକ ସେଟ୍ କରିପାରିବେ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଉଭୟ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏବଂ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ବୃତ୍ତିଗତ ତେବେ ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଅପରପକ୍ଷେ, ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଯାହା ବି କରିବେ ସେଥିରେ ତର୍କ ଖୋଜିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଭଲ ଲାଭ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଯୋଗୁଁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏବଂ କିଛି ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ | ତଥାପି, ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅପେକ୍ଷା କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ।

ଉପାୟ: ପ୍ରତିଦିନ କୁଆଙ୍କୁ ଗୁଡ଼ ଖୁଆନ୍ତୁ।

ପାଆନ୍ତୁ ନିଜର କୁଣ୍ଡଳୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସଠିକ ଶନି ରିପୋର୍ଟ୍

ମୂଳାଙ୍କ 6

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 6, 15 କିମ୍ବା 24 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି )

ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 6 ଥିବା ଲୋକମାନେ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଆପଣ ଜୀବନରେ ଉଚ୍ଚ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ମାନ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଆପଣ ସର୍ବଦା ନିଜ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ତାହା ସର୍ବଦା ଠିକ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ। 6 ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ଜୀବନ କାଳରେ ସର୍ବଦା ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣତା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଯଦି ଏହି ଦୁଇଟି ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣାର ଅଭାବକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କମ୍ ସୁଖ ମିଳିବ।

ଶିକ୍ଷା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଏକାଗ୍ରତା ଦେଖାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣ କଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଯାହା ପଢ଼ୁଛନ୍ତି ତାହା ମନେ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଚାକିରୀ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ଯାହା କରୁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଧିକ ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବା ସ୍ଥିତିରେ ନଥିବେ। ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଯୋଜନା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ମାନ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଏବଂ ଶୀର୍ଷ ପଦବୀରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ସମୟସୀମା ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ, ଉଚ୍ଚ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହିପରି ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସ୍ଥିତିରେ ନଥିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହାଡ଼ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଏକ ପ୍ରକାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ ଯେପରିକି ଆର୍ଥ୍ରାଇଟିସ୍। ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

ଉପାୟ: ପ୍ରତିଦିନ 24 ଥର 'ଓଁ ଶୁକ୍ରାୟ ନମଃ' ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ।

କ୍ୟାରୀଅରର ହେଉଛି ଚିନ୍ତା! ଏବେ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ କୋଗ୍ନିଆଷ୍ଟ୍ରୋ ରିପୋର୍ଟ୍

ମୂଳାଙ୍କ 7

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 7, 16 କିମ୍ବା 25 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି )

ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 7 ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର କୌଶଳ ଅଛି | ଶୀର୍ଷରେ ନିଜର ନାମ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି କୌଶଳଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 7 ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜକୁ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ପ୍ରଫେଶନାଲରେ ପରିଣତ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଏହି କୌଶଳଗୁଡ଼ିକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ନିଜର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅହଂକାର ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି।

ଶିକ୍ଷା : ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତି, ବିଜ୍ଞାନ, ଇତିହାସ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରୁଥିବା ଦେଖିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଏକାଗ୍ରତା ହାସଲ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଚାକିରିରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଟିକେ ପ୍ରତିକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ଲାଭ ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ ନାହିଁ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଚର୍ମ ଆଲର୍ଜିର ଶିକାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଉପାୟ: ହନୁମାନଙ୍କଊ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଫୂଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ।

ମୂଳାଙ୍କ 8

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 8, 17 କିମ୍ବା 26 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି)

ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 8 ଅଧୀନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକାଗ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ସାଧାରଣତଃ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବହୁତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ ହେବେ ଏବଂ ଏହି ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପ୍ରୟାସ କରିବେ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆକର୍ଷଣର ଅଭାବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ବିବାଦର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଏହି କାରଣରୁ, ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କର ପରିପକ୍ୱତା ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ରହିପାରେ।

ଶିକ୍ଷା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ କମ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କର ଏକାଗ୍ରତା ଅଭାବ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍କିଲ୍ସ ବଢ଼ାଇବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅଧିକ ବୃତ୍ତିଗତ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବିକାଶ କରିବା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ଅଟେ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ବୃତ୍ତିଗତ ତେବେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଏହାର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପରିବେଶରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇନପାରନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ କଠୋର ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ ଏବଂ ଜଙ୍ଘରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ଅଭାବରୁ ହୋଇପାରେ। ଡାକ୍ତରଙ୍କଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଡାକ୍ତରୀ ଯାଞ୍ଚ କରାଇବା ଜରୁରୀ ହେବ।

ଉପାୟ: ଶନିବାର ଦିନ ବିକଳାଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କୁ ଚାଉଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ଆପଣଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀ ରେ ଅଛି କି ରାଜଯୋଗ? ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜର ରାଜଯୋଗ ରିପୋର୍ଟ୍

ମୂଳାଙ୍କ 9

(ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ କୌଣସି ମାସର 9, 18 କିମ୍ବା 27 ତାରିଖରେ ହୋଇଛି

ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 9 ର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିବେ, ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଉତ୍ତମ ନେତୃତ୍ୱ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଅଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ।

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଇଗୋ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ସେଥିପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଏବଂ ଝଗଡ଼ା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି।

ଶିକ୍ଷା : ନିଜର ଅଧ୍ୟୟନର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ମନେ ରଖିବାର କ୍ଷମତା ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ : ଆପଣଙ୍କ ବୃତ୍ତିରେ କିଛି ଅଭିବୃଦ୍ଧି, ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଜକୁ ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ ହେବାକୁ ସ୍ଥିତିରେ ପାଇବେ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ : ପରିଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଶକ୍ତିକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ତରକୁ ନେଇପାରିବେ, ସେଥିପାଇଁ ଏହି ସମୟର ଭଲ ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି।

ଉପାୟ: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ପାଇଁ ଯଜ୍ଞ କରନ୍ତୁ।

ସମସ୍ତ ଜ୍ୟୋତିଷୀୟ ସମାଧାନ ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: ଅନଲାଇନ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ବ୍ଲଗ ନିଶ୍ଚିତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ଏପରି ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ନିଜର ଅନ୍ୟ ଶୁଭଚିନ୍ତକଙ୍କ ସହିତ ନିଶ୍ଚିତ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ !

ବାରମ୍ବାର ପଚରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

ପ୍ରଶ୍ନ 1. ଅଙ୍କ ଜ୍ଯୋତିଷରୁ ଭବିଷ୍ୟ କିପରି ଜାଣିବେ?

ଉତ୍ତର 1. ଆପଣ ନିଜର ଜନ୍ମ ତାରିଖକୁ ଗୋଟିଏ ସଂଖ୍ୟାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ନିଜର ରୁଟ ନମ୍ବର କିମ୍ବା ମୂଳାଙ୍କ ଜାଣିପାରିବ । ରୁଟ ନମ୍ବର 1 ରୁ 9 ଭିତରେ ଥାଏ।

ପ୍ରଶ୍ନ 4. 9 ନମ୍ବରର ବିଶେଷତ୍ବ କ’ଣ?

ତ୍ତର 4. ମୂଳାଙ୍କ 9 ର ଲୋକ ବହୁତ ଉତ୍ସାହୀ ସ୍ଵଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି।

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 399/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to
Astrologer
Chat NowChat with
Astrologer