• Talk To Astrologers
  • Maha ShivRatri Sale
  • Personalized Horoscope 2024
  • Brihat Horoscope
  • Live Astrologers
  • Top Followed Astrologers

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023)

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରଦାନ କରିବ ତାହା ଜଣାଇବ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଜାଣି ପାରିବେ କାରଣ ଯଦି ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଆଗକୁ ନ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ 2023 ବର୍ଷ ପାଖେଇ ଆସୁଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୩ରେ କ’ଣ ରହିଛି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଆମେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ 2023 ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ।

Kumbha Rashiphala

ଆପଣ 2023 ରେ ନିଜ ଜୀବନ ସହିତ କିପରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିବେ ଏବଂ କଠିନ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିପରି ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଅସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକୁ କିପରି ଦୂର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ କେଉଁ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ତାହା ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ରାଶି ପାଇଁ 2023 କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ ତିଆରି କରାଯାଇଛି। ଏହି ରାଶିଫଳରୁ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ କୁହନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଚାକିରି କରନ୍ତି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ରାଶିଫଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବ। କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 ଆପଣଙ୍କୁ ଯାହାକିଛି ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ ତାହା କହିବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ କିପରି ବିକାଶ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଅବିବାହିତ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ବିବାହ ଏହି ବର୍ଷ କେବେ ହବ ତାହା ଜାଣିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ କ’ଣ ଘଟିବ, ଆପଣଙ୍କର ପିଲା ଏହି ବର୍ଷ କିପରି ଅନୁଭବ କରିବ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ କି ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ 2023 ମସିହାରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ ନା ନାହିଁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପିଲା କିପରି ଅନୁଭବ କରିବେ? ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସନ୍ତାନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଏହି ବର୍ଷ ପୂରଣ ହେବ କି? ଏହି ସମସ୍ତ ସୂଚନା ଏହି ରାଶିଫଳରେ ଜାଣନ୍ତୁ।

ଆପଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଘର କିମ୍ବା କାର କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ କି ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଅଗ୍ରଗତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଲାଭର ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। 2023 ମସିହାରେ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉପାୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ କେଉଁ ସମୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ କେଉଁ ସମୟ ହେବ ନାହିଁ ତାହା ଜାଣିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ଅଟେ। କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦେବ।

ଏହି କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ। 2023 ପାଇଁ ଏହି କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ବ୍ୟବହାର କରି ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଆଷ୍ଟ୍ରୋସେଜ୍ ଜ୍ୟୋତିଷ ଡ. ମ୍ରାଗାଙ୍କଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। 2023 ମସିହାରେ ଗ୍ରହଗୁଡ଼ିଙ୍କର ଗମନାଗମନ ଏବଂ ଗତି ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ତାହା ଉପରେ ବିଚାର କରି ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାଣିବା 2023 ବର୍ଷ ପାଇଁ କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳରେ କ’ଣ ରହିଛି।

ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଶୁକ୍ର କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଅଧିପତି ଶନିଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ମକର ରାଶିର ଦ୍ଵାଦଶ ଘରେ ମିଳିତ ହୋଇ ରହିବେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ଏବଂ ବହୁତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ଜରି ରହିବ। 2023 ପାଇଁ କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଶନି ଜାନୁଆରୀ ୧୭, 2023 ରେ ମକର ରାଶି ଛାଡି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ବର୍ଷ ସାରା ରହିବେ। ଜାନୁୟାରୀ ୩୦ ରେ ସ୍ଥିର ହେବା ପରେ ଶନି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ୬ ରେ ଉଦୟ ହେବେ। ଏହା ସହିତ ଜୁନ୍ ୧୭ ୨୦୨୩ରେ ଶନି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ନଭେମ୍ବର ୪ 2023 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ। ଶନିଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବ ତାପରେ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିର ତୃତୀୟ ଘରେ, ସପ୍ତମ ଘେରେ ଏବଂ ଦଶମ ଘରେ ଅନୁଭବ ହେବ। 2023 ମସିହାରେ, ଶନି ଦେବ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର,ଆପଣଙ୍କ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ପ୍ରୟାସ, ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ, ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚାକିରୀ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ପ୍ରଭୁ ବୃହସ୍ପତି ଯାହାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଥିବେ, ଆପଣଙ୍କର ତୃତୀୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨, 2023 ରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘର, ନବମ ଘର ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘର ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୃଷ୍ଟି ପକାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ତୃତୀୟ ଘର ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘର ଶନି ଏବଂ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କର ଦ୍ୱିଗୁଣ ଗମନାଗମନ ଦ୍ୱାରା ବିଶେଷ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ସୁଦ୍ଧା ଦଶମ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ।

ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ଯଥାକ୍ରମେ ଆପଣଙ୍କର ତୃତୀୟ ଏବଂ ନବମ ଘରେ ରହିବେ। ତେବେ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ରେ ରାହୁ ମୀନ ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରକୁ ଯିବେ ଏବଂ କେତୁ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରକୁ ଯିବେ। ତୃତୀୟ ଘରେ ଗୁରୁ-ଚାଣ୍ଡାଳ ଦୋଷ ପ୍ରଭାବକୁ ମେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେତେବେଳେ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ସେହି ସମୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରାହୁ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ତେଣୁ ଏହି ବର୍ଷ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ।

ସୂର୍ଯ୍ୟ, ବୁଧ, ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ପରି ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହମାନେ ବେଳେବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ।

ଇଂରାଜୀରେ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

2023 ରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳୁଛି କି? କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ ସହିତ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ଜାନୁଆରୀ ମାସ କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଶାରୀରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚାପରେ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ପରିବାରରେ ଶୁଭ କାମ କରାଯାଇପାରିବ।

ଫେବୃଆରୀରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବିବାହିତ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ବିବାହରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଅବଶିଷ୍ଟ ଦିନ ପାଇଁ ପରସ୍ପରର କମ୍ପାନୀ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରେ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଚାଲୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚର ପରିମାଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ପିଲାମାନେ କିଛି ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ଏକାଡେମିକ୍ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରେ ଯେ ୨୦୨୩ରେ ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ। ମେଷ ରାଶିର ତୃତୀୟ ଘରକୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସହ ରାହୁଙ୍କ ମିଳନ ହେତୁ ଏକ ସୂର୍ଯ୍ୟ-ରାହୁ ଗ୍ରହଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଏହି ମାସର ୨୨ ରେ ବୃହସ୍ପତି ମଧ୍ୟ ଏହି ଘରକୁ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଯାହା ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇପାରେ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଶୀଘ୍ର ଲାଭ ଆଣିବା, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ରିସ୍କ ନେଇପରନ୍ତି ଯାହା କି ଠିକ ହେବନି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।

ମେ’ରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେକୌଣସି ମାମଲା ଯାହା କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେବ ସେଥିରେ ସମ୍ଭବତ ଆପଣଙ୍କର ବିଜୟ ହେବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଯଥେଷ୍ଟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହି ସମୟ ଅବଧିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଋଣ ନେବାକୁ ବାରଣ।

ଜୁନ୍ ମାସରେ ଏକ୍ସଟ୍ରା ମାରିଟାଲ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି , ତେବେ ଆପଣ ଚାକିରି ହରାଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଅତ୍ୟଧିକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅଧିକ ତିକ୍ତ ହୋଇଯିବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ଜିନିଷ ଖରାପ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଏହି ମାସରେ ନିଜ ସହିତ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ।

ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର ହେବ। ଏହା ସହିତ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିବ ଏବଂ ପୁରୁଣା ତିକ୍ତତା ଦୂର ହେବ। ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥାୟୀ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିବାରେ ଆପଣ ମୁଖ୍ୟତ ସଫଳ ହେବେ।

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରକୁ ଆସିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବିବାହିତ ତେବେ ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣ ପ୍ରେମ ପାଇ ପାରନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଅକ୍ଟୋବରରେ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ। ଅଧିକ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାମ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରାଯିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁ ପରିମାଣର ରୋଜଗାର କରାଯାଇପାରିବ। କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷାଗତ ଫଳାଫଳ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବାପାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ନଭେମ୍ବରରେ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ କମ୍ ଦ୍ୱନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ବୋଲି କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି। ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ। ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଆଗେଇବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ବହୁତ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ପ୍ରକାଶ କରେ ଯେ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଯୋଜନା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ ଏବଂ ଅନେକ ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ପରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ନିକଟତର ହେବେ। ଏକାଠି ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ।

ହିନ୍ଦୀ ରେ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023)

ଏହି ରାଶିଫଳ ଆପଣଙ୍କ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ଉପରେ ଆଧାରିତ। ନିଜର ଚନ୍ଦ୍ର ଡ଼ଷ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: Moon Sign Calculator.

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ପ୍ରେମ ରାଶିଫଳ 2023

2023 ପାଇଁ କୁମ୍ଭ ପ୍ରେମ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ସେମାନଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମ୍ପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ପଞ୍ଚମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବେ। ଜାନୁୟାରୀ ଏବଂ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ସୁଖ ଅନୁଭୂତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ତିକ୍ତ ହୋଇଯିବ ଯେତେବେଳେ ମଙ୍ଗଳ ୧୩ ତାରିଖରେ ପଞ୍ଚମ ଘରକୁ ଯିବେ। ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଭିତରେ ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଭଲଭାବେ ବାହାର କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଏହା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବିଶେଷ କରି ଏପ୍ରିଲ ଏବଂ ମେ ମାସରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହୋଇଯିବ। ମେ ମାସରେ ଆପଣ ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବେ। ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରେ। ଜୁଲାଇରୁ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକକୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇ ପାରିବେ ଏବଂ ସେ ରାଜି ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏହା ପରେ, ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ଆସିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବୃତ୍ତି ରାଶିଫଳ 2023

ବେଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ କୁମ୍ଭ 2023 କ୍ୟାରିୟର ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ ଯାହା ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଆଶା କରି ନଥିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ପ୍ରକୃତରେ କଷ୍ଟକର ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ପ୍ରକାଶ କରେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ ରହିବେ। ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ପୁନର୍ବାର କରିପାରିବେ। ମେ ରୁ ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ସମୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ତଥାପି ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଲାଗିବ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବରରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବିଦ୍ୟା ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ଶିକ୍ଷା ରାଶିଫଳ 2023 ଅନୁଯାୟୀ କୁମ୍ଭ ରାଶି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ସକାରାତ୍ମକ ଖବର ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଗୃହରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧର ମିଳିତ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଏକାଡେମିକ୍ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସେମାନେ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଏକାଡେମିକ୍ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସେମାନେ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ପ୍ରଥମ ତିନି ମାସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ କମ୍ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ମେ ରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ବିଭ୍ରାଟ ହେବ। ଚାପ ମଧ୍ୟ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଏକାଡେମିକ୍ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ବର୍ଷର ଶେଷ କିଛି ମାସ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳ ହେବ। ମେ, ଜୁଲାଇ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ, ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସଫଳତାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ କିଛି ଅସୁବିଧା ଉପସ୍ଥାପନ କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ; ସମସ୍ୟା ନହେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବିଦେଶରେ ପାଢ଼ୀବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଏହି ଇଚ୍ଛା ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ମାସରେ ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ସେମାନଙ୍କୁ ସଫଳ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ସେମାନେ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ 2023

2023 ପାଇଁ କୁମ୍ଭ ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ହିଁ ଶନି ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ରହିବେ। ଜାନୁଆରୀରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଗତି କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୃହରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କୁ ଯୋଗୁ, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଅବସ୍ଥା ଉନ୍ନତ ହେବ ଏବଂ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ମାଧ୍ୟମରେ ଗମନାଗମନ କରିବା ପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପାଣ୍ଠିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିଭିନ୍ନ ସଞ୍ଚୟ ଯୋଜନାରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଚମତ୍କାର ସୁଯୋଗ ରହିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସଫଳତା ଦେଖିବାକୁ ଆଶା କରିପାରିବେ। ବିଶେଷ ଭାବରେ ଜୁନ୍ ଏବଂ ଜୁଲାଇ ମାସଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ପାରିବାରିକ ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ଫ୍ୟାମିଲି ରାଶିଫଳ 2023 ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ସେମାନଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି କାରଣ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ, ବୃହସ୍ପତି ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଶନି ଦ୍ଵାଦଶ ଘରେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଏହି ଗ୍ରହ ଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଭାବ ସ୍ୱରୂପ ଚାପ ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ସୁଖର ଅଭାବ ହେତୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଯୋଗାଦାନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ।

ଅବଶ୍ୟ, ଜାନୁୟାରୀ ୧୭ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଶନି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ସମୟ ଭଲ ହୋଇଯିବ। ଆପଣଙ୍କର କଥା ମଧ୍ୟ ଘରେ ସ୍ୱୀକୃତି ପ୍ରାପ୍ତ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ମଧୁର ହେବ ଯାହା ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଏପ୍ରିଲରୁ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ହଇରାଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଅକ୍ଟୋବର ମଧ୍ୟରେ ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନଭେମ୍ବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ଯାଇ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଘର ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ।

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ବୃହତ ରାଶିଫଳ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଅନ୍ତର୍ଦୃଷ୍ଟି ପାଇଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଶିଶୁ ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଗମ୍ଭୀର ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ସମ୍ମାନଜନକ ଏବଂ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହେବାକୁ ଲାଗିବେ। ତେବେ ମାର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧର ସ୍ତରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବେ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ ତେବେ ଏହା ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ପିତାମାତା ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କୁ ତାଗିଦ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ବୁଝିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଜୁଲାଇ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଏବଂ ନଭେମ୍ବର - ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କର ବିଶେଷ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବିବାହ ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ବିବାହ ରାଶିଫଲ 2023 ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ୨୦୨୩ରେ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ। ଦ୍ଵାଦଶ ଘର ଦୁର୍ବଳ ହବାରୁ ଜାନୁଆରୀ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ଦୁର୍ବଳ ମାସରେ ପରିଣତ କରିବ। ଶନି ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଦ୍ଵାଦଶ ଘରେ ଥିବାବେଳେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଯିଏ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ରିଟ୍ରୋଗ୍ରେଡ୍ ଥିବେ, ସପ୍ତମ ଘରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅଧିକ ତିକ୍ତ ହୋଇଯିବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଦୂରତା ହୋଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ସ୍ଥିରତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆପଣ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସଂଯୋଗ ଅଧିକ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣ ପରସ୍ପରର ବିଶ୍ୱାସ ହାସଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସଂଯୋଗକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରେ ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଉନ୍ନତି ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ତେବେ ଜୁଲାଇ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା କାରଣରୁ ଟେନସନ ପୁଣି ଥରେ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ଜୁଲାଇ ୧ ରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତି କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍। ପରିସ୍ଥିତି ଯେତେ କଷ୍ଟକର ହେଉନା କାହିଁକି ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ତୃତୀୟ ଘରେ ବସିଥିବା ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ପଞ୍ଚମ ଦୃଷ୍ଟିର ସହିତ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ବିବାହକୁ ରକ୍ଷା କରିବେ। ବର୍ଷର ଶେଷ ତିନିମାସ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହରେ ଖୁସି ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରତା କମାଇବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣ ବଢ଼ିବା ସହିତ ଏକାଠି ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟ ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବର୍ଷସାରା ପ୍ରଥମ ଘରେ ବସିଥିବା ଶନି ମହାରାଜ ସପ୍ତମ ଘରର ସମୁଦାୟ ଦର୍ଶନ ପାଇବେ। ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଦଶମ ଘର ଏବଂ ତୃତୀୟ ଘର ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ପକାଇବେ। ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ।

ଆପଣ ନୂତନ ସଂଯୋଗ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିର ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ବିଦେଶରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଲାଭ ପାଇବେ। ବିଶେଷକରି ଏହି ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରୁ ମେ ମାସ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ନଭେମ୍ବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳତାର ମାସ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏପ୍ରିଲ୍ ରେ ବ୍ୟବସାୟିକ ଅସୁବିଧା ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ସହାୟତା ନବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଏହା ଅନୁସରଣ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପାନୀକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉପାୟରେ ପରିଚାଳନା କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ସମ୍ପତି ଓ ଯାନବାହାନ ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କାରଣ ଏକ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ କାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ କାର କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୬ ରୁ ମେ ୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଠିକ ରହିବ। ଏକ ଭଲ ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। ଆପଣ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର କାର କିଣି ପାରିବେ। ଏହା ପରେ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଜିନ୍ସ କ୍ରୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ୍। ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ।

ବୃହସ୍ପତି ଦ୍ବିତୀଯ ଘରେ ଏବଂ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ଅବସ୍ଥାନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କିଣିବାର ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଘର କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଅବଧି ଭଲ ହେବ। ଏହା ପରେ ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପରନ୍ତି। ଆପଣ ବିଶେଷ ଭାବରେ ୧୦ ମଇରୁ ୧ ଜୁଲାଇ ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ତା’ପରେ ୧୮ ଅଗଷ୍ଟରୁ ୩ ଅକ୍ଟୋବର ମଧ୍ୟରେ କ୍ରୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ କାରଣ ଏହା କରିବା ଦ୍ବାରା ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ପରିସ୍ଥିତି ପରେ ଉନ୍ନତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ନଭେମ୍ବର ୧୬ ରୁ ଡିସେମ୍ବର ୨୭ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଣାତ୍ମକ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କ୍ରୟ କରିପାରିବେ।

ନିଜର ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଏବେ ପାଆନ୍ତୁ: ଜଣେ ଜ୍ଞାନୀ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତୁ

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଧନ ଓ ଲାଭ ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (Kumbha Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଅର୍ଥ ଏବଂ ଲାଭ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ବର୍ଷ କୁମ୍ଭ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ବର୍ଷ ହେବ, କିନ୍ତୁ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ସେତେଟା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇନପାରେ। ଦ୍ଵାଦଶ ଘରେ ଆପଣଙ୍କର ଶନି ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଜାନୁଆରୀରେ ଶନି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ ଏହି ଅସୁବିଧା ଲୋପ ପାଇବ କାରଣ ଶୁକ୍ର ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବେ। ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ବିଦେଶରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ସରଳ ଉପାୟ ଅଛି। ବୃହସ୍ପତି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ଵାଦଶ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ମହଙ୍ଗା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ, କିନ୍ତୁ ବୃହସ୍ପତି ଏପ୍ରିଲ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ରହି ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଭଲା କରାଇବେ। ବୃହସ୍ପତି ତୃତୀୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ରାହୁ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆଲାଇନ୍ ହେବାବେଳେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ 2023

2023 ପାଇଁ କୁମ୍ଭ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍। ଶନି ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଥିବାବେଳେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ କିଛି ବିନିଯୋଗ ହେବ। ଚକ୍ଷୁ ସମସ୍ୟା, ଚକ୍ଷୁ ରୋଗ, ଜଳଜଳ ଆଖି, ଚାପଗ୍ରସ୍ତ କିମ୍ବା ଭଙ୍ଗା ଗୋଡ, କିମ୍ବା ରିମାଟଏଡ୍ ଆର୍ଥ୍ରାଇଟିସ୍ ପରି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଶନି ଗମନାଗମନ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଅବଶ୍ୟ, ଏପ୍ରିଲ୍ ଠାରୁ ବୃହସ୍ପତି, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରାହୁ ସମସ୍ତେ ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବେ। ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣ କାନ୍ଧରେ ଆଘାତ ପାଇ ପାରନ୍ତି।

ଏହା ସହିତ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା, ଟନସିଲର ବୃଦ୍ଧି ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ସହିତ ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକରେ ସାମାନ୍ୟ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ, କିନ୍ତୁ ମେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଗୁରୁ-ଚାଣ୍ଡାଳ ଦୋଷ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡିକୁ ଦୂର କରିବା ଏବଂ ବର୍ଷର ଅବଶିଷ୍ଟ ମାସରେ ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 2023

କୁମ୍ଭର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛିନ୍ତି ଭଗବାନ ଶନି ଦେବ, ଏବଂ ଏହି ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ୬ ଏବଂ ୮ ସଂଖ୍ୟା ଶୁଭ ବୋଲି ଜଣାଯାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ଷର ମୋଟ ସଂଖ୍ୟା ୭ ହେବ ବୋଲି 2023 ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି। ଏହିପରି, 2023 ବର୍ଷ କୁମ୍ଭ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଖାପ ଖାଇବା ଶିଖିବାରେ ଆପଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ।. ଯଦି ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳତାର ସହ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦିଗରେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 : ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତିକାର

  • ଶନି ଦେବଙ୍କର ବୀଜ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କରାଯିବା ଉଚିତ୍।
  • ଦରିଦ୍ରମାନେ ଶନିବାର ଦିନ କଳା ସୋରିଷ ପ୍ରସାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍।
  • ଶନିବାର ଦିନ, ହନୁମାନ ଚଲିସା ମଧ୍ୟ ପାଠ କରିପାରନ୍ତି।
  • ଶନିବାର ଦିନ ଶାମି ଗଛ ତଳେ ସୋରିଷ ତେଲରେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳିବା ଶୁଭ ହେବ।
  • ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢ଼ୁଛି, ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଶ୍ରୀ ଶୁକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ।
  • ଅଭାବୀ ଏବଂ କୁଷ୍ଠ ରୋଗୀଙ୍କୁ ମାଗଣା ଔଷଧ ଯୋଗାନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।
  • ଶନିବାର ଦିନ ବଜରଙ୍ଗ ବାଣ ପାଠ କରନ୍ତୁ, ବିଶେଷତ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣ ସୁନ୍ଦରକଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ପାଠ କରି ପାରିବେ।

ବାରମ୍ବାର ପଚରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

1. 2023 କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ କି ?

2023 କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।

2. କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ କେଉଁ ମାସ ଶୁଭ ?

ମାର୍ଚ ଏବଂ ଅପ୍ରିଲ କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ।

3. 2023 କୁମ୍ଭ ରାଶିର ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବର୍ଷ କି ?

2023 କୁମ୍ଭ ରାଶିର ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଆଣିବ।

4. କୁମ୍ଭ ଅରଶୀ ପାଇଁ 2023 କେମିତି ହେବ ବୋଲି ଜଣା ପଡୁଛି ?

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ 2023 ରେ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରେ ଉଭୟ ଶୁଭ ଏବଂ ାଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

5. କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ କେଉଁ ଦିନ ଶୁଭ ?

ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର।

6. କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସୌଲମେଟ୍ କିଏ?

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବାୟୁ ରାଶି- ତୁଳା ଓ ମିଥୁନ ରାଶି ସହିତ ଭଲ ମେଳ କରେ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରତିକାର ଏବଂ ସେବା ପାଇଁ, ଯାଆନ୍ତୁ : ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ଅନଲାଇନ୍ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ!

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 599/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to
Astrologer
Chat NowChat with
Astrologer