ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର

ଆଷ୍ଟ୍ରୋସେଜର ଏହି ବିଶେଷ ଲେଖାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତରେ କହିବୁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଲାହିବୁ ଯେ ଦେଶ ବିଦେଶ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓ ଶେୟାର ବଜାରରେ କ’ଣ କ’ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ମଙ୍ଗଳ 01 ଜୁନ 2024ରେ ନିଜର ରାଶି ମେଷରେ ଗୋଚର କରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ସମୟରେ ଦେଶ ବିଦେଶ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ।

ଏହି ବର୍ଷ କେବେ ହେଉଛି ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର?

ଭବିଷ୍ୟ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ଯାର ସମାଧାନ ମିଳିବ ବିଦ୍ବାନ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇ

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଲାଲ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ଭୂମି, ସୈନ୍ୟ, ସାହସିକତା ଏବଂ ଶକ୍ତି ପାଇଁ ଏହି ଗ୍ରହ ଦାୟୀ ଏବଂ ଏହି ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ମେଷ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ସ୍ବାମୀ। ମଙ୍ଗଳ ନିଜର ଉଚ୍ଚ ରାଶିରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | କିନ୍ତୁ ନିମ୍ନ ରାଶିରେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅଶୁଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରେ।

ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ଗୋଚର: ସମୟ ଓ ତିଥି

ମଙ୍ଗଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ମୂଳ ତ୍ରିକୋଣ ରାଶିରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଏହି ରାଶିରେ ସବୁଠାରୁ ଆରାମଦାୟକ ରେ ବିରାଜମାନ ଥାଆନ୍ତି। ଭାଇ, ଭୂମି, ଶକ୍ତି, ସାହସ, ବୀରତ୍ୱ ଏବଂ ସାହସିକତାର କାରକ ଗ୍ରହ ମଙ୍ଗଳ , ଜୁନ୍ 1, 2024 ରେ ରାତି 03:27 ରେ ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ରାଶି ଏବଂ ଦେଶ ତଥା ବିଶ୍ବଉପରେମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚରକି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆମକୁ ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚରରର ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ସମସ୍ତ ଜ୍ୟୋତିଷୀୟ ଗଣନା ଆପଣଙ୍କ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ଉପରେ ଆଧାରିତ। ନିଜର ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି ଜାଣିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: ଚନ୍ଦ୍ର ରାଶି କ୍ଯାଲକୁଲେଟର

ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ: ବିଶେଷ କଥା

ମଙ୍ଗଳ ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର କରିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହ, ଶକ୍ତି ଏବଂ ନିଷ୍ଠାରେ ଭରିଦିଏ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ବୋଲ୍ଡ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସାହସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆତ୍ମ-ଆବିଷ୍କାର ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଆନ୍ତରିକ ଶକ୍ତି ବ୍ୟବହାର କରିବେ।

ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଵାଧୀନତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଶୀଘ୍ର ଗତି କରିବାକୁ ଅନୁମତି ମିଳିବ। ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ। ସମ୍ପର୍କ ଖୋଜିବା ଏବଂ ସମ୍ପର୍କକୁ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ତଥାପି, ନିଜର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର ହେବା ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଶକ୍ତିକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମ-ପ୍ରେରିତ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ କରିଥାଏ।

ବୃହତ କୁଣ୍ଡଳୀ ରେ ଲୁଚି ରହିଛି, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଗତିବିଧି

ଏହି ଗୋଚରରୁ ହେବ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ

ମିଥୁନ ରାଶି

ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ନାମ, ଖ୍ୟାତି, ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ଏବଂ ନେତୃତ୍ବର ଏକାଦଶ ଘରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଗୋଚର ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶୃଙ୍ଖଳା, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ଯୋଜନା ଏବଂ ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଇତ୍ୟାଦି ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ମେଷ ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛନ୍ତି ମଙ୍ଗଳ, ତେଣୁ ସେ ଏହି ରାଶିର ଦଶମ ଘରେ ଦିଗବଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଏଥିସହ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଯାହା ହେତୁ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱୀକୃତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ତଥାପି, ଏହି ଲୋକମାନେ ସାହସର ସହିତ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ମୋଟ ଉପରେ, କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରଗତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ଅବଧି ଭଲ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି

କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛନ୍ତି ବିବାହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ ସହଭାଗୀତାର ସପ୍ତମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟରର ଦଶମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କ ଦଶମ ଘରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ସମୟରେ, ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରିବ।

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ଆଣିପାରେ ଏବଂ ଏହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ତଥା ଆର୍ଥିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ଦେବ। ତେବେ, ରାଶିଫଳରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ଦିଗରେ ନେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ କରିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ସହଜରେ ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ପାଆନ୍ତୁ ନିଜର କୁଣ୍ଡଳୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସଠିକ ଶନି ରିପୋର୍ଟ୍

ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛନ୍ତି ଚତୁର୍ଥ ଘରର ପ୍ରବୁ, ଓ ଆରାମ ଏବଂ ସୁଖ ଏବଂ ଧର୍ମର ନବମ ଘରର ପ୍ରଭୁ। ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କର ନବମ ଘରେ ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଗୋଚର ଦର୍ଶାଏ ଯେ ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରୟାସ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅପାର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଗତି କରିବ। ସିଂହ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନଷ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ଉଚ୍ଚକର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ସମୟରେ, ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟର ଏବଂ ଗୁରୁମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି

ବିଛା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଚରିତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପ୍ରଥମ ଗୃହ ଏବଂ ଋଣ, ରୋଗ ଏବଂ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘରର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଆଣିବ, ଚାକିରି ହେଉ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ହେଉ। ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିବ | କିନ୍ତୁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଜୋସରେ ଆସି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଗତି ମନ୍ଥର କରିପାରେ। ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।

ଧନୁ ରାଶି

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ପ୍ରେମ, ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ସନ୍ତାନର ପଞ୍ଚମ ଘରର ମାଲିକ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ, ବିଦେଶୀ ଜମି ଏବଂ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତିର ଦ୍ଵାଦଶ ଘରର ସ୍ବାମୀ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ। ତଥାପି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ସକରାତ୍ମକ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। କ୍ୟାରିୟର ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଗତି କରିବ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ବିଦେଶରେ କିମ୍ବା MNC କମ୍ପାନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯେମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କଠୋର ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ଏଡ଼ାଇ ପାରିବେ, ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଶାନ୍ତିକୁ ଭଙ୍ଗ କରିପାରେ।

କ୍ୟାରୀଅରର ହେଉଛି ଚିନ୍ତା! ଏବେ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁୁ କୋଗ୍ନିଆଷ୍ଟ୍ରୋ ରିପୋର୍ଟ୍

ମକର ରାଶି

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛନ୍ତି ଚତୁର୍ଥ ଘର ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରର ପ୍ରବୁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ଗୋଚର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଅପାର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ।

ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି ସେମାନେ ଆଶାନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଏବଂ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି, ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ଆପଣ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଗୋଲ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ପ୍ରଗତିକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବ।

ଏହି ଗୋଚର ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପ୍ରତିକାର

  • ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢ଼ନ୍ତୁ।
  • ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଶୁଭ ସ୍ଥାନରେ ମଙ୍ଗଲ ଯନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଉପଯୁକ୍ତ ରୀତିନୀତି ସହିତ ଏହାକୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।
  • ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଉପଯୁକ୍ତ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତରେ ଏକ ନାଲି ମୂଂଗାର ମୁଦି ପିନ୍ଧନ୍ତୁ।
  • ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ନାଲି ମୂଗ ଡାଲି, ତମ୍ବା ବାସନ, ସୁନା, ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଦାନ କରନ୍ତୁ।
  • ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବେସନରେ ତିଆରି ମିଠା କିମ୍ବା ଲଡୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗୋଚର: ବିଶ୍ଵବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଭାବ

ସରକାର ଓ ରାଜନୀତି

  • ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର ସରକାରଙ୍କୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ।
  • ଭାରତ ସରକାରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ରାଜନେତା ତଥା ପ୍ରବକ୍ତାମାନେ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଏବଂ ଗଭୀର ଚିନ୍ତା ପରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।
  • ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ବିଶ୍ଳେଷଣ ପରେ କରିବେ | କିନ୍ତୁ, ଏହି ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ।
  • ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ସମୟରେ ସରକାର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।
  • ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସରକାର କରିଥିବା ନୀତି ଏବଂ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପସନ୍ଦ ହେବ।
  • ସରକାର ସେହି ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ ଯାହା ଦେଶର ଜନସଂଖ୍ୟାର ଏକ ବଡ଼ ବିଭାଗ ଯଥା ଔଷଧ, ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଇତ୍ୟାଦି ମାଧ୍ୟମରେ ସହାୟକ ହେବ।
  • ଦେଶର ନେତାମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ।

ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଓ ରିସର୍ଚ

  • ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର ଇଞ୍ଜିନିୟର୍ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇପାରିବ।
  • ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ବିକାଶ କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜତଡ଼ି କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ଗୋଚର ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଗବେଷକ ଏବଂ ବୈଜ୍ଞାନିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗୋଚରର ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ।

ସେନା, ଖେଳ ଓ ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର

  • ଏହି ଗୋଚର ସମୟରେ, ଚିକିତ୍ସା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ।
  • ଡାକ୍ତରୀ ଏବଂ ନର୍ସିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ବିକାଶ ହେବ ଯାହା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।
  • ଆଇଟି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି, ସଫ୍ଟୱେର୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କିଛି ପରିମାଣରେ ଲାଭବାନ ହେବ।
  • ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗୋଚର ସମୟରେ ଯୋଗ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ, ଶାରୀରିକ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଇତ୍ୟାଦି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।
  • ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର କରିଲା ବେଳେ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।
  • ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଉନ୍ନତି କରିବ ଏବଂ ଏହାର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ।
  • ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଉପକରଣ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଗବେଷଣା ବର୍ତ୍ତମାନ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ ଏବଂ ସଫଳ ହେବ।

ଏବେ ଘରେ ବସି ବିଶେଷଜ୍ଞ ପୁରୋହିତଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାନ୍ତ ଇଚ୍ଛାନୁସାରେ ଅନଲାଇନ ପୂଜା ଓ ପାଆନ୍ତୁ ପରିଣାମ!

ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗକ ଗୋଚର: ଶେୟାର ବଜାର ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

ଏହି ଗୋଚର ମଙ୍ଗଳ ସ୍ବୟଂ ନିଜର ରାଶି ମେଷରେ କରୁଛନ୍ତି। ଏବେ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଓशेयर ଶେୟାର ବଜାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ମାଧ୍ୟମରୁ ଜାଣିବା ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ମେଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର ଶେୟାର ବଜାରକୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବ।

  • ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ମେଷ ରାଶିରେ ଗତି କରିବା ମାତ୍ରେ ରାସାୟନିକ ସାର ଚାଷ, ଚା ଚାଷ, କଫି ଚାଷ, ଇସ୍ପାତ ଚାଷ, ପଶମ କାରଖାନା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚାଷରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।
  • ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗୋଚର ସମୟରେ ଫାର୍ମାସ୍ୟୁଟିକାଲ୍ ଶିଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ବଢ଼ୁଥିବା ଦେଖାଯିବ।
  • ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସହିତ ଜଡ଼ିr ଉପକରଣ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ଉପକରଣ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ।
  • ରିଲାଏନ୍ସ, ପରଫିଉମ, କସମେଟିକ ସାମଗ୍ରୀ, କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସଫ୍ଟୱେୟାର ଟେକ୍ନୋଲୋଜି, ଇନଫର୍ମେଶନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଇତ୍ୟାଦି ଶିଳ୍ପରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ମାସ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିବ ବୋଲି ଏକ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସମସ୍ତ ଜ୍ୟୋତିଷୀୟ ସମାଧାନ ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: ଅନଲାଇନ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖା ନିଶ୍ଚିତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ଏପରି ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ନିଜର ଶୁଭଚିନ୍ତକଙ୍କ ସହିତ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ !

ବାରମ୍ବାର ପଚରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

ପ୍ରଶ୍ନ 1. ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଶୁଭ?

ଉତ୍ତର 1. ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗୋଚର କରିଲେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହ, ଶକ୍ତି ଓ ଦୃଢ଼ତା ମିଳିଥାଏ।

ପ୍ରଶ୍ନ 2. ମଙ୍ଗଳ ମେଷ ରାଶିରେ କେବେ ଆସିବେ?

ଉତ୍ତର 2. ମେଷ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ଗୋଚର 01 ଜୁନ 2024ରେ ହେବ।

ପ୍ରଶ୍ନ 3. କ’ଣ ମଙ୍ଗଳ ମେଷ ରାଶିକୁ ଶାସନ କରନ୍ତି?

ଉତ୍ତର 3. ହଁ, ମେଷ ରାଶିର ସ୍ବାମୀ ଗ୍ରହ ମଙ୍ଗଳ ।

ପ୍ରଶ୍ନ 4. ମେଷ ରାଶି ଲୋକ କାହାକୁ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ?

ଉତ୍ତର 4. ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଦେବୀ ସ୍କନ୍ଦମାତାଙ୍କର ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ।

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 399/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to
Astrologer
Chat NowChat with
Astrologer