ଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ: ରାଶି ଅନୁସାରେ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

ଏହି ବିଶେଷ ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ, ଆମେ ଜଣାଇବୁ ଜୁନ୍ ମାସ ପାଇଁ ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ କ’ଣକହୁଛି। ଟାରୋ କାର୍ଡଗୁଡ଼ିକ କାର୍ଡର ଏକ ପ୍ରାଚୀନ ବିଡ଼ା ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉପାୟ ଯାହା କି ଅନେକ ଶତାବ୍ଦୀ ଧରି ରହସ୍ୟବାଦି ଏବଂ ଟାରୋ ପାଠକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇ ଆସୁଛି। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଆତ୍ମ-ବୁଝାମଣା ପାଇଁ କାର୍ଡର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରାଚୀନ କାଳରୁ ଚାଲିଆସୁଛି। ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇବା ଏବଂ ଜୀବନ ସହ ଜଡ଼ିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଖୋଜିବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ନମ୍ରତା ଏହାର ବ୍ୟବହାର କରେ; ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟାରୋର ରହସ୍ୟମୟ ଦୁନିଆରେ ତାହାର ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଇଥାଏ। ଅନେକ ଲୋକ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଟାରୋ କେବଳ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ଖେଳ, କିନ୍ତୁ ତାହା ନୁହେଁ | 78 କାର୍ଡର ଡେକ୍ ସହିତ, ଟାରୋ ରାଶିଫଳ ମନୁଷ୍ୟର ଗଭୀର ରହସ୍ୟ ଏବଂ ଗଭୀର ଭୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଛି।

ଟାରୋ ଦ୍ବାରା ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ମାସରେ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ହେବ ଧନଲାଭ!

ଏହି ବିଶେଷ ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ, ଆମେ ଜଣାଇବୁ ଜୁନ୍ ମାସ ପାଇଁ ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଟାରୋ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କ’ଣ କହୁଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯାଦୁକାରୀ ଉପକରଣ କେଉଁଠୁ ଆସିଲା। ବାସ୍ତବରେ, ଟାରୋର ଉତ୍ପତ୍ତି 1400 ଦଶକରୁ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ | ଏହାର ପ୍ରାଥମିକ ଉଲ୍ଲେଖ ଇଟାଲୀ ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଏହାକୁ ବଡ଼ ଘରର ଲୋକମାନେ କାର୍ଡ ଆକାରରେ ଖେଳୁଥିଲେ ଏବଂ ରୟାଲଟି କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ପାର୍ଟୀ ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ।

ଭବିଷ୍ୟ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ଯାର ସମାଧାନ ମିଳିବ ବିଦ୍ବାନ ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇ

ଟାରୋ କାର୍ଡଗୁଡ଼ିକର ଐଶ୍ୱରୀୟ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରକୃତରେ 16 ଶତାବ୍ଦୀରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ ଯେତେବେଳେ ୟୁରୋପରେ ରହସ୍ୟବାଦିମାନେ ଏହା ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। କିପରି ଭାବରେ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ କାର୍ଡଗୁଡ଼ିକ ବିସ୍ତାର କରିବେ ଏବଂ ସେହି ଜଟିଳ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବେ ତାହା ଶିଖିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ସେବେଠାରୁ ଟାରୋ ଆଉ କେବଳ ଏକ ତାସ ବିଡ଼ା ରହିଲାନି। ଏହା ପରେ, ମଧ୍ୟଯୁଗୀୟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଟାରୋ ଯାଦୁ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ଥିଲା ​​| ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀର ମୁଖ୍ୟ ସ୍ରୋତଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିବା ବିଚାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଅବଶ୍ୟ, କିଛି ଦଶକ ପୂର୍ବରୁ ଟାରୋ ନିଜର ହଜିଯାଇଥିବା ପରିଚୟ ଫେରି ପାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଭାଗ୍ୟବାଣୀ କରିବାର ମୁଖ୍ୟ ସ୍ରୋତରେ ଯୋଗ ଦେଇଛି। ଭାରତ ତଥା ବିଶ୍ବରେ ଭାଗ୍ୟ କହିବାର ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଉପକରଣ ଭାବରେ ଟାରୋ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ପୁଣି ଥରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଛି ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ହଜିଯାଇଥିବା ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ବିଳମ୍ବ ନକରି, ଆସନ୍ତୁ ଟାରୋର ଏହି ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଏବଂ ଜାଣିବାଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଦ୍ବାରାଜୁନ 2024 12 ଟି ରାଶି ପାଇଁ କେତେ ବିଶେଷ ହେବ।

ଏହା ମଧ୍ୟ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଟାରୋ କାର୍ଡ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ 2024

ଟାରୋ ରାଶିଫଳ ଜୁନ 2024: ରାଶି ଅନୁସାରେ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

ମେଷ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଦ ଏମପ୍ରେସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ଦ ହର୍ମିଟ୍

କ୍ୟାରୀଅର : ସେଭେନ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଫାଇଭ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏମପ୍ରେସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଏକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କାର୍ଡ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ। ଏହି କାର୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଅବିବାହିତ ତେବେ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ଏହା ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ଅଧିକ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସୁସଙ୍ଗତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆର୍ଥିକ ରୀଡିଂରେ ଆପଣ ଦି ହର୍ମିଟ୍ ର କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାଥମିକତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ କହୁଛି। ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଜୀବନରେ ପ୍ରକୃତରେ ଖୁସି କ’ଣ ତାହା ବିଚାର କରିବାର ସମୟ ହୋଇପାରେ। ଏହି କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛି ଯେ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକ ସଞ୍ଚୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ଏବଂ କ୍ରୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍।

କ୍ୟାରିଅର୍ ରେ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିଳାଷର ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ କରୁଥିବା ସେଭେନ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସର କାର୍ଡ ମିଳିଛି ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ୟାରିଅରକୁ ବିଚାର କରିବା, ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଆକଳନ କରିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ନିଜର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ସମୟ।

ଶେଷରେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଲେ,ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ ଆପଣ ଫାଇଭ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଥକି ଯାଇଥିବେ ଏବଂ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏକ ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ। ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ଉପରେ ଅଧିକ ଚାପ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଉପରେ ଅଧିକ ଚାପ ପକାଇବା ମଧ୍ୟ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ବେସନର ମିଠା ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ।

ବୃହତ କୁଣ୍ଡଳୀ ରେ ଲୁଚି ରହିଛି, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଗତିବିଧି

ବୃଷ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଟେମ୍ପେରାନ୍ସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ପେଜ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

କ୍ୟାରୀଅର : ପେଜ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ନାଇନ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସ

ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକ, ଟେମ୍ପରାନ୍ସର କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୂଚାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବୋଧହୁଏ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ଭିତରେ ସନ୍ତୁଳନ ଖୋଜି ପାରିବେ।

ଆର୍ଥିକ ରୀଡିଂରେ ପେଜ୍ ଅଫ୍ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ମିଳିଲା ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଉପହାର କିମ୍ବା ପ୍ରଚୁର ଧନ କିମ୍ବା ବିନିଯୋଗ ସୁଯୋଗ ବିଷୟରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଖବର ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି। ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ।

ପେଜ ଅଫ ସ୍ଵାର୍ଦସ କାର୍ଡ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଭା, ଅଭିଳାଷ ଏବଂ କ୍ରିୟେଟିଭ ଚିନ୍ତାଧାରାର ପ୍ରଚୁରତାକୁ ସୂଚାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ ଶକ୍ତି ଅଛି ଏବଂ ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ କିମ୍ବା ନୂତନ ପଥ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଶକ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

ପରିଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ନାଇନ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସର କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଏକ ଶୁଭ କାର୍ଡ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ସୂଚାଉଛି। ଏହା ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଫିଟନେସ୍ କିମ୍ବା ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁସ୍ଥତା କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି କାର୍ଡ ସଫଳତା ସୂଚାଉଛି।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: କ୍ଷୀରୀ ତିଆରି ଝିଅଙ୍କୁ ଓ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ସିକ୍ସ ଅଫ କପ୍ସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ସିକ୍ସ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

କ୍ୟାରୀଅର : ସେଭେନ ଅଫ କପ୍ସ (ରେସର୍ଭଡ୍)

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଫୋର ଅଫ କପ୍ସ

ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀସିକ୍ସଅଫ କପ୍ସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ପିଲାଦିନର ପ୍ରେମୀ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ପରିପକ୍ୱତା କିମ୍ବା ବାଲ୍ୟବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ଏକ ସମ୍ପର୍କରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ସୂଚାଇଥାଏ। ଏହି କାର୍ଡ ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ସାଥୀଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ବଢ଼ାଇପାରେ।

ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ ସିକ୍ସ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସଫଳତାକୁ ସୂଚାଉଥିବା କାର୍ଡ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହି କାର୍ଡ ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ସେଭେନ୍ ଅଫ୍ କପ୍ସ (ରିଭର୍ସଡ୍ ) କାର୍ଡ କ୍ୟାରିୟର ରୀଡିଂରେ ମିଳିଛି ଯାହାକି ଏକ ନୂତନ ସଂଯମତା ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛତାକୁ ଦର୍ଶାଏ। ଏହା ଆମକୁ ଜ୍ଞାନୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏବଂ ଖରାପ ଆର୍ଥିକ ନିଷ୍ପତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଯେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା କେବଳ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ ଯାହା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ।

ଶେଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ ଆପଣ ଫୋର୍ ଅଫ୍ କପ୍ସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାପ ବଢ଼ାଇଥାଏ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସୁଖକୁ ଶେଷ କରିପାରେ କିମ୍ବା ହ୍ରାସ କରିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଯୋଗ କିମ୍ବା ଧ୍ୟାନ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କୁ ଦୂବ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ।

ଅନଲାଇନ ସଫ୍ଟୱେୟାର୍ରୁ ମାଗଣା ଜନ୍ମ କୁଣ୍ଡଳୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

କର୍କଟ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଟେନ୍ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ଟେନ୍ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

କ୍ୟାରୀଅର : ଦ ଟାୱାର

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଦ ମୁନ

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକ, ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ଟେନ୍ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସୂଚାଉଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସମ୍ପର୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେଉଛି। ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ କମ ମାନ୍ୟତା ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ କେବଳ ନିଜ ସମ୍ପର୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାର ବହନ କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ସମ୍ପର୍କର ଚାପ ଏବଂ ସମସ୍ୟାରେ ଭାରୀ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯିବେ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଡ ହେଉଛି ଟେନ୍ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ ଯାହାକି ଏକ ଅନୁକୂଳ କାର୍ଡ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆର୍ଥିକ ନଷ୍ଟ ଏବଂ ବିଫଳତାକୁ ସୂଚାଇଥାଏ। ଏହି ସମୟରେ,ଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ଅଧିକ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ଏବଂ କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ରିସ୍କ ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଅନ୍ତୁ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଡ ହେଉଛି ଏକ ଅସ୍ଥିର ବ୍ୟବସାୟ ଜୀବନକୁ ସୂଚାଉଥିବା ଦ ଟାୱାର କାର୍ଡ। ଏହାର ଅର୍ଥ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେଠାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଏବଂ ଅସୁବିଧାପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଏକ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ଅଧିକ ସ୍ଥିରତା ଆଣିପାରେ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଦ ମୁନ କାର୍ଡ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଯଥା ଉଦାସୀନତା କିମ୍ବା ଚିନ୍ତାକୁ ସୂଚାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏହିପରି ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ଶିବଲିଂ ଉପରେ ରୁଦ୍ରାଭିଷେକ କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଫୋର ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ଦ ସ୍ଟାର

କ୍ୟାରୀଅର : ଦ ଚ୍ଯାରିଅଟ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଫାଇଭ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସ

ସିଂହ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ରୀଡିଂରେ ଫୋର ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସୂଚାଇ ଦିଏ ଯେ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ କ୍ରମାନୁସାରେ ପାଇବା ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଜୀବନର ଚାପ ହେତୁ ଦୁହେଁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ଏବଂ ଅତିଶୟ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି।

ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଡ ହେଉଛି ଦି ଷ୍ଟାର ଯାହା ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସବୁକିଛି ଠିକ ଅଛି ଏବଂ କୌଣସି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଯାହା ଅଛି ସେଥିପାଇଁ କୃତଜ୍ଞ ହେବାର ସମୟ ଆସିଛି।

କ୍ୟାରିୟର ରୀଡିଂରେ ଆପଣ ଦ ଚ୍ଯାରିଅଟ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଆକାଂକ୍ଷା ଏବଂ ଦୃଢ଼ତାକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ। ଆପଣଙ୍କର ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସହିତ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏପରି ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ, ଆପଣ ଫାଇଭ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସର କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଅନୁକୂଳ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ। ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟା ଦେଇପାରେ। ଆପଣ ବାରମ୍ବାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କୁ ଅର୍ଘ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

କ୍ୟାରୀଅରର ହେଉଛି ଚିନ୍ତା! ଏବେ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ କୋଗ୍ନିଆଷ୍ଟ୍ରୋ ରିପୋର୍ଟ୍

କନ୍ୟା ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ସିକ୍ସ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ଦ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ମ୍ୟାନ

କ୍ୟାରୀଅର : ଟୂ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଦ ଡେଭିଲ୍

କନ୍ୟା ରାଶି ପ୍ରେମ ରୀଡିଂରେ, ଆପଣ ସିକ୍ସ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଅଶାନ୍ତ ସମୟରେ ଶାନ୍ତି ସୂଚାଉଛି। ସ୍ଥିରତା, ଆରୋଗ୍ୟ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ସମୃଦ୍ଧ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ଆର୍ଥିକ ରୀଡିଂରେ, ଦ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ମ୍ୟାନ କାର୍ଡ ଦେଖା ଦେଇଛି ଯାହା ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଇବ। ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ବେଳେବେଳେ ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଇପାରେ।

ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ଟୂ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି। ଏହା ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣ ଏହି ସମୟକୁ ପଛକୁ ଫେରି ଏବଂ ନିଜର ଟଙ୍କା, କାର୍ଯ୍ୟ, ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉପରେ ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ ମିଳିଥିବା ଡେଭିଲ୍ କାର୍ଡ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଦିଗରେ, ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ସୂଚାଉଛି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ କମାଇବା ଏବଂ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ |ଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛି ଯେସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ଗାଈକୁ ସବୁଜ ପନିପରିବା ଖୁଆନ୍ତୁ।

ପାଆନ୍ତୁ ନିଜର କୁଣ୍ଡଳୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସଠିକ ଶନି ରିପୋର୍ଟ୍

ତୁଳା ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ସେଭେନ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : କୁଇନ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

କ୍ୟାରୀଅର : କିଙ୍ଗ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଟେନ୍ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସ

ପ୍ରେମ ରୀଡିଂରେ ଆପଣ ସେଭେନ୍ ଅଫ୍ ସ୍ୱାର୍ଡସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହାକି ସଂପର୍କରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ରହସ୍ୟକୁ ସୂଚାଇଥାଏ ଯାହା ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ ଯେ ସମ୍ପର୍କରେ ବୋଧହୁଏ ଏକ ପ୍ରତାରଣା ସମସ୍ୟା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଏହା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ଼ କରିପାରେ।

କୁଇନ ଅଫ୍ ସ୍ୱାର୍ଡସ କାର୍ଡ ଉଚ୍ଚ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ପାଦନର ଏକ ସମୟକୁ ପ୍ରତୀକ କରେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ,ଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀଆପଣ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ଉତ୍ସାହିତ, ଦକ୍ଷ ଏବଂ ସଫଳ ରହିବେ। ଜୀବନକୁ ପରିଚାଳନା ଏବଂ ସଂଗଠିତ କରିବାର କ୍ଷମତା ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ଆଣିବ।

କିଙ୍ଗ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ବିକାଶ ସୂଚାଉଛି। ଏହି କାର୍ଡ ଏହା ମଧ୍ୟ ସୂଚାଉଛି ଯେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହ ବିଚାର କରିବା ଏବଂ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଜ୍ଞାନର ବିକାଶ ହେବ। ଏହି କାର୍ଡ ଆପଣଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା, ଆତ୍ମା ଏବଂ ନେତୃତ୍ୱ ଦକ୍ଷତାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ।

ଶେଷରେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଲେ, ଟେନ୍ ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସ କାର୍ଡ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ କାର୍ଡ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ କାରଣ ଏହା ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ସ୍ଥିରତାର ପ୍ରତୀକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚଟି ନାଲି ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ନାଇଟ ଅଫ କପ୍ସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ସେଭେନ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

କ୍ୟାରୀଅର : ପେଜ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : କିଙ୍ଗ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

ଏକ ପ୍ରେମ ରୀଡିଂରେ, ଆପଣ ନାଇଟ୍ ଅଫ୍ କପ୍ସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସୂଚାଇ ଦିଏ ଯେ ଆପଣ ଏହି ମାସରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ, ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡେଟ ପାଇଁ ଏହି ମାସ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ। ସମ୍ପର୍କକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ବିକାଶ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଦେବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି।

ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଆପଣ ସେଭେନ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ସୂଚାଉଛି ଯେ ଆପଣ ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଏହି ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୂର ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ କିନ୍ତୁ ତମକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

କ୍ୟାରିୟର ପଢ଼ାରେ, ପେଜ୍ ଅଫ୍ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ଏହି ମାସରେ ଚାକିରି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆସୁଥିବା ନୂଆ ସୁଯୋଗ, ଡିଲ୍ କିମ୍ବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ସୂଚାଉଛି। ଏହି ନୂତନ ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକ ଛୋଟ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ କ୍ୟାରିଅରକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ, ଆପଣ କିଙ୍ଗ୍ ଅଫ୍ ୱାଣ୍ଡସର କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଚିକିତ୍ସା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ସଠିକ୍ ଏବଂ ଭଲ ରଖିବା ପାଇଁ ସଠିକ୍ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ କରନ୍ତୁ।

କ୍ୟାରୀଅରର ହେଉଛି ଚିନ୍ତା! ଏବେ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ କୋଗ୍ନିଆଷ୍ଟ୍ରୋ ରିପୋର୍ଟ୍

ଧନୁ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଥ୍ରୀ ଅଫ କପ୍ସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ଦ ଏମପେରର

କ୍ୟାରୀଅର : ଫୋର ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଏଇଟ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଥ୍ରୀ ଅଫ କପ୍ସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ନୂତନ ଉତ୍ସବ, ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ମିଳନ ସମାରୋହକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ। ଏହି ମାସରେଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀଏକ ଗଭୀର ବନ୍ଧୁତା ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକାଠି କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରିବ।

ଆର୍ଥିକ ରୀଡିଂରେ, ଦ ଏମପେରର କାର୍ଡ ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥ ଉପରେ ଅଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଏହି ମାସରେ ଆର୍ଥିକ ଭାବରେ ସ୍ଥିର ଏବଂ ନିରାପଦ ଅନୁଭବ କରିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ରୀଡିଂରେ ଆପଣ ଫୋର ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଭଲ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ ଏବଂ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ, ଦଳର ସଦସ୍ୟ, ଜଣେ ବସ୍ ଭାବରେ ନିଜକୁ ସମ୍ମାନିତ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ମନେ କରିବେ। ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସଫଳତା ଆଣିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଆପଣ ଏଇଟ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସର କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଆତ୍ମ-ସନ୍ଦେହର ଚାପ ଦ୍ୱାରା ଭାରଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ସମୟ ସମୟରେ ଦୁଃଖର ଶିକାର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏହି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ଏହା ଭଲ ହେବ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ପ୍ରତ୍ଯେକ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଷ୍ଣୁ ସହସ୍ରନାମ ପାଠ କରନ୍ତୁ ।

ମକର ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଫୋର ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ଦ ମେଜିସିଆନ

କ୍ୟାରୀଅର : ଏଇଟ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ : ଦ ୱାର୍ଲ୍ଡ

ମକର ରାଶି ଲୋକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଫୋର ଅଫ ପେଣ୍ଟାକଲ୍ସର କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀ ସହିତ ଅତ୍ୟଧିକ ଅଧିକାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ସାଥୀକୁ ଚାପରେ ପକାଇବ। ଏହାକୁ ଗୁଣକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କର ଏହି ମନୋଭାବ ସାଥୀକୁ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଦେଇପାରେ ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଏବଂ ଟେନସନ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଏକ ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍ଥାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ।

ଆର୍ଥିକ ରୀଡିଂରେ ଦ ମାଜିସିଆନ କାର୍ଡ ମିଳୁଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ଆର୍ଥିକ ପ୍ରଚୁରତାକୁ ସୂଚାଉଛି। ଆପଣ ଅତୀତରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅତୀତରେ ଆପଣ କରିଥିବା କୌଣସି ବିନିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି।

କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏଇଟ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ଦ୍ରୁତ ପ୍ରଗତିର କରିବ। ସମୟ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଚମତ୍କାର ସୁଯୋଗକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରେ। ସରଳ ଶବ୍ଦରେ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଆଡ଼କୁ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଏହି ମାସରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ, ଆପଣ ଦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଏକ ଭଲ କାର୍ଡ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହା ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୂଚାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ସେଥିରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯିବେ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ଶନିବାର ଦିନ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ କମ୍ବଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଦ ଲଭର୍ସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ଦ ହୀରୋଫେନ୍ଟ

କ୍ୟାରୀଅର : ପେଜ ଅଫ କପ୍ସ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ: ଟେନ୍ ଅଫ କପ୍ସ

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ, ଆପଣ ଲଭର୍ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଦୃଢ଼ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଗଭୀର ସଂଯୋଗର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହି କାର୍ଡ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ଦେଖାଏ, ସେମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ, ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ରୋମାଣ୍ଟିକ ପାର୍ଟନର ହୁଅନ୍ତୁ | ଏହା ପ୍ରାୟତଃ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରିଥାଏ।

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଵାଧୀନତା ପାଇବେ ଯାହା ଦି ହୀରୋଫେନ୍ଟ କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି। ଯଦିଓ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ଆସିବ |ଟାରୋ ମାସିକ ରାଶିଫଳଏହା ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ କେବଳ ପାରମ୍ପାରିକ ପଦ୍ଧତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ରାଶିକ ନେବେ ନାହିଁ। ଆପଣ ଏକ ଧୀର ଏବଂ ସ୍ଥିର ଗତିରେ ଗତି କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ।

ପେଜ୍ ଅଫ୍ କପ୍ସ କାର୍ଡ କ୍ୟାରିୟର ରୀଡିଂରେ ମିଳିଛି ଯାହା ନୂତନ ଅଫର ଏବଂ ସୁଯୋଗ ସୂଚାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଭୂମିକା ସହିତ ଦାୟିତ୍ବ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଯେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବାକୁ ଚାହିଁବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ, ଆପଣ ଟେନ୍ ଅଫ କପ୍ସ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୂଚାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବେ ଏବଂ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ଶନିବାର ଦିନ ଗରିବ ପିଲାଙ୍କୁ ଜୋତା ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି

ପ୍ରେମ ଜୀବନ : ଟୂ ଅଫ କପ୍ସ

ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ : ନାଇଟ ଅଫ ୱାଣ୍ଡସ୍

କ୍ୟାରୀଅର : କୁଈନ ଅଫ କପ୍ସ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନ: କୁଇନ ଅଫ ସ୍ୱାର୍ଡସ

ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ରୀଡିଂରେ ଟୂ ଅଫ କପ୍ସ ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଅବିବାହିତ ତେବେ ଏଥର ରୋମାନ୍ସ କିମ୍ବା କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖାଉଛି ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ଗଭୀର ଭାବରେ ସଂଯୋଗ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ପୁରୁଣା ପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପୁଣଃ ମିଳନକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ଟୂ ଅଫ କପ୍ସ କାର୍ଡକୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଆଦର୍ଶ ମିଳିନ, ନିର୍ବନ୍ଧ ଏବଂ ବିବାହର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇପାରେ।

ଆର୍ଥିକ ରୀଡିଂରେ, ନାଇଟ୍ ଅଫ୍ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ଦେଖାଉଛି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନାରେ ବେପରୁଆ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ସଞ୍ଚୟକୁ ଶେଷ ନକରିବାକୁ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣ ପରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥ ଭଲ ଭାବରେ ସଞ୍ଚୟ ଏବଂ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ | ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଡ ହେଉଛି କୁଇନ ଅଫ କପ୍ସ, ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସେହି ପଦବୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିବେ ଏବଂ ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ବଢ଼ି ପାରିବେ |

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରୀଡିଂରେ, କୁଇନ ଅଫ୍ ସ୍ୱଅର୍ଡସ କାର୍ଡ ଆଘାତ କିମ୍ବା ଚାପିତ ଭାବନା ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ସୂଚାଇଥାଏ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ବୃତ୍ତିଗତ ସହାୟତା ଖୋଜିବା, ଯେପରିକି ସାଇକୋଥେରାପି କିମ୍ବା ରେକି ଭଳି ବିକଳ୍ପ ଚିକିତ୍ସା, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ମୁକ୍ତ କରିବାରେ ଏବଂ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରେ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଉପାୟ: ମନ୍ଦିରରେ କ୍ଷୀର ଓ ଘିଅରେ ତିଆରି ମିଠା ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ସମସ୍ତ ଜ୍ୟୋତିଷୀୟ ସମାଧାନ ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ: ଅନଲାଇନ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖା ନିଶ୍ଚିତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ଏପରି ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ନିଜର ଶୁଭଚିନ୍ତକଙ୍କ ସହିତ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ !

ପ୍ରାୟତଃ ପଚରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

1. ଟାରୋ କାର୍ଡ ରୀଡିଂ କେତେ ପ୍ରତିଶତ ସଠିକ୍?

Ans: ଟାରୋ ରୀଡିଂରେ ମିଳିଥିବା ପ୍ରଶ୍ନର 90 ପ୍ରତିଶତ ଉତ୍ତର ସଠିକ୍ ଅଟେ |

2. ଟାରୋରେ କେତେ କାର୍ଡ ଅଛି?

ଏକ ଟାରୋ ଡ଼େକ୍ ରେ 78 କାର୍ଡ ଅଛି ଯାହାକୁ ମେଜର ଆର୍କାନା ଏବଂ ମାଇନର ଆର୍କାନା ରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯାଇଛି |

3. ଟାରୋର ଅର୍ଥ କ’ଣ?

Ans: ଟାରୋର ଅର୍ଥ ହେଉଛି କାର୍ଡର ଏକ ପ୍ରାଚୀନ ଡ଼େକ୍ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କହିବାର ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉପାୟ |

4. ଟାରୋ ରୀଡିଂ କେବେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା?

Ans: ଟାରୋ ରୀଡିଂ 1400 ଦଶକରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ |

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 399/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to
Astrologer
Chat NowChat with
Astrologer