• Talk To Astrologers

ରାଶିଫଳ 2023 (Rashiphala 2023)

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଜ୍ଞାନୀ ଜ୍ୟୋତିଷମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ସଠିକ୍ ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ଏବଂ ବିଶ୍ଳେଷଣ ପରେ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହି ରାଶିଫଳ 2023 (Rashiphala 2023) ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ଯଦି ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ କିପରି ହେବ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ, ଆପଣ 2023 ପାଇଁ ଆମର ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ପ୍ରବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଅଟନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଏକାଡେମିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି? ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପୂର୍ବାନୁମାନ କଣ କହୁଛି? ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା କେବେ ସ୍ଥିର ହେବ? ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନର ପୂର୍ବାନୁମାନ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ଆପଣ ଏହି ବର୍ଷ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ କି? ଏହି ରାଶିଫଳ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଦ୍ବାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ପରାମର୍ଶକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନକୁ ସମୃଦ୍ଧ କରିପାରିବେ, ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ। ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣି ପାରିବେ।

ରାଶିଫଳ 2023

ଆଷ୍ଟ୍ରୋସେଜ୍ ଦ୍ବାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପାଇଁ ରାଶି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ପାଇବେ, ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ସେହି ବର୍ଷରେ ଆଗକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି 2023 ରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗ କ’ଣ ହେବ, ଆଗକୁ ପଢ଼ନ୍ତୁ!

2023 ପାଇଁ ଏହି ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳରେ, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଦିଗ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଦିଆଯାଇଛି। ୧୨ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷଟି ଏକ ସକରାତ୍ମକ ବର୍ଷ ହେବ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଏବଂ ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ ପଢ଼ିବା ।

ହିନ୍ଦୀରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ - ରାଶିଫଳ 2023

ମେଷ ରାଶିଫଳ 2023

ମେଷ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023 (Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ମଙ୍ଗଳ, ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ଦ୍ବିତୀଯ ଘରେ ରେଟ୍ରୋଗ୍ରେଡ୍ ମୋସନରେ ଥିବେ, ଯାହା ମେଷ ରାଶି ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ସମ୍ପର୍କର ଟେନସନକୁ ବଢ଼ିବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ, ଛାତ୍ରମାନେ ବିଦେଶରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା କରିପାରିବେ, ଏବଂ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ।

ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ଦେଇପାରିବେ। ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଆସପେକ୍ଟ ଯୋଗୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ବିକାଶର ଆରମ୍ଭକୁ ସୂଚାଇ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଦଶମ ଘରୁ ଏକାଦଶକୁ ଯିବେ। ଏହା ପରେ, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉନ୍ନତି ଆରମ୍ଭ କରିବ।

ମେଷ ରାଶିର ରାଶିଫଳ: ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ମେଷ ରାଶିଫଳ 2023

ବୃଷ ରାଶିଫଳ 2023

ବୃଷ ରାଶିଫଳ 2023 (Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ଯେ ଆପଣ ବୋଧହୁଏ ହାରାହାରି ସଫଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କାମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହି ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଯୋଗୁ ବଡ଼ ସଫଳତା ସହିତ ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ। ଏପ୍ରିଲ ୨୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକାଦଶ ଘରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ଆପଣ କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ରାହୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ାଇବେ। ଏହି ବର୍ଷର ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ଆପଣ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ତଥାପି, ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ ରୁ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବେ, ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରୁ, ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାଦଶ ଘରେ ରାହୁ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ଚିକିତ୍ସାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ାଇବ। ବର୍ଷର ଶେଷ ଦୁଇ ମାସ, ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଚାରିଆଡ଼େ ପ୍ରତିଭାର ବିକାଶ ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ତେଣୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସରକାରୀ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ପାଇପାରିବେ ।

ବୃଷ ରାଶିଫଳ: ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ବୃଷ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023

ମିଥୁନ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଏହି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଶନି ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଶୁକ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବେ, ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବ କିନ୍ତୁ ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହେବ। କାରଣ ଶନି ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘର ଛାଡି ଜାନୁଆରୀ 17 ରେ ଆପଣଙ୍କର ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟକୁ ଦୃଢ଼ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପଥରୁ ବାଧା ଦୂର ହେବ, ଏବଂ ଆପଣ କମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ଯା ଅନୁଭବ କରିବେ।

ଯଦିଓ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବେ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଏପ୍ରିଲ୍ ମଧ୍ୟଭାଗ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ବିଶେଷ ଭାବରେ ଏପ୍ରିଲ୍ 22 ରେ, ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ରାହୁ ୟୁନିଅନ୍ ହେବ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତଥାପି ଟଙ୍କା ପାଇବେ। ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ପରେ ସେଗୁଡିକୁ ଅନୁତାପ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ କାରଣ ବୃହସ୍ପତି ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ରାହୁଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇଯିବେ, ଏବଂ ବୁଦ୍ଧଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଜୁନ୍ 4 ରେ ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସେହି ଦିନ ରାହୁ ଦଶମ ଘର ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଗତି କରିବ, ଯାହା କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ: ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ 2023

କର୍କଟ ରାଶିଫଳ 2023

କର୍କଟ ରାଶିଫଳ 2023 (Rashiphala 2023) ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ରହିବ। ଆପଣ କିପରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ ସେ ଦିଗରେ ଆପଣ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଆଣିପାରେ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କ ଏହି ସମୟରେ କିଛି କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିପାରେ। ଆପଣ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଭଲପାଇ ଜିତାଇ ପାରିବେ। ଜାନୁଆରୀ 17 ରୁ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଧୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମାନସିକ ଟେନସନରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତଥାପି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ।

ଏପ୍ରିଲରେ, ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ନବମ ଘରୁ ବହରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦଶମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଯେଉଁଠାରେ ରାହୁ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ରହିଥିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ବଦଳାଇ ଏହାକୁ ଅଧିକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ କାରଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ଦଶମ ଘରୁ ଚାଲିଯିବେ ଏବଂ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ଆପଣଙ୍କ ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ରହିବେ। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରର ଉଚ୍ଚତାକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧତାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କର୍କଟ ରାଶିଫଳ: ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – କର୍କଟ ରାଶିର ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିଫଳ 2023

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ସିଂହ ରାଶିଫଳ 2023 (Rashiphala 2023) ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବର୍ଷରୁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଶା କରିବା ଉଚିତ୍। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହୁଥିବା ଶନି, ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ଦୁର୍ବଳ କରିଦେବେ। ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଧାର୍ମିକ ଭାବରେ ଦୃଢ଼ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ରାଶିର ଅଧିପତି ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଯିଏ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତମ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ରାହୁ ଏବଂ ଆପଣ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ ଏକାଡେମିକ୍ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ। ଅବଶ୍ୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କର ମିଳନ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରାଇବ। ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ଛାତ୍ର ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହେବେ।

ପୂର୍ବାନୁମାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସ ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ କାରଣ ପଞ୍ଚମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ବୃହସ୍ପତି ଏପ୍ରିଲ୍ 22 ରେ ଆପଣଙ୍କ ନବମ ଘରକୁ ଯିବେ। ଏହା ଧନ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଯୋଗାଇବାର କ୍ଷମତା ଆଣିବେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରାହୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚାଣ୍ଡାଳ ଯୋଗ ଯୋଗୁଁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରୁ ସ୍ଥଗିତ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ମେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ; ଅନ୍ୟଥା କିଛି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଅଗଷ୍ଟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି, ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ ଧୀରେ ଧୀରେ ଭଲ ଆଡକୁ ଗତି କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିବ। ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ, ଯେତେବେଳେ ରାହୁ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ନବମ ଘରେ ଏକମାତ୍ର ଗ୍ରହ ହୋଇ ଥିବେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ ସମସ୍ତ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ତଥାପି, ନବମ ଘରେ ରାହୁଙ୍କର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି, କିମ୍ବା ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ଆଣିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କତାର ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶିଫଳ : ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ସିଂହ ରାଶିଫଳ 2023

କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ 2023

କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରେ ଯେ ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ମକର ରାଶିରେ ଥିବା ନବମ ଘରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ଗମନାଗମନ ଘଟିବ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ କିଛି ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ତେବେ ଭଲ ଘଟଣା ଘଟିବ। ଶନି ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହି ଜାନୁଆରୀ 17 ରେ ଆପଣଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଘରକୁ ଯାଇ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆହୁରି ତୀବ୍ର କରିବେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପକାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ସମସ୍ୟାର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳ ହେବେ।

ଆପଣ ସପ୍ତମ ଘରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ସ୍ଥାନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ, ଯାହା ବୈବାହିକ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିବ। ପରେ, ଏପ୍ରିଲରେ, ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପରେ ଆପଣ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଣାଳୀ ଧାରଣ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶାଶୁଘର ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ହେତୁ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ତରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଶନି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ରାହୁ, ଯିଏ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ରହିବେ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀକୁ ଟିକେ ମୂଡି କରିବ ଏବଂ କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ।

କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ: ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

ତୁଳା ରାଶିଫଳ 2023

2023 ପାଇଁ ତୁଳା ରାଶିଫଳ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛି ଯେ ତୁଳା ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନୂତନ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଘର କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନର କାର କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଧନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଜାନୁଆରୀ 17 ରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାକରାକ ଗ୍ରହ ଶନି ଚତୁର୍ଥ ଘର ଛାଡି ପଞ୍ଚମକୁ ଯିବା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ; ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ରୁହନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧନ ଦୃଢ଼ ହେବ; ନଚେତ୍ ଅଲଗା ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି।

ଏହି ବର୍ଷ ତୁଳା ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଶନି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରାଇବେ କିନ୍ତୁ ସେହି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ଦେବ। ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଏହା ସପ୍ତମ ଘରକୁ ଯିବେ, ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ଅବଧିରେ ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ରାହୁ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିବାରୁ ଆପଣ କୌଣସି ବିପରୀତ ଯୋଜନା ଅନୁସରଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ। ଅକ୍ଟୋବର ପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ରାହୁ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ସପ୍ତମ ଘରେ ଥିବାରୁ ତୁମର ବିବାହିତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉଭୟ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶିଫଳ : ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ତୁଳା ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

ବିଛା ରାଶିଫଳ 2023

ବିଛା ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ନୂତନ ବର୍ଷ ବିଛା ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ କାରଣ ଶନି ତୃତୀୟ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଉଦ୍ୟୋଗକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ। ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଉଦ୍ୟମ ଦ୍ୱାରା ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରାଇବେ। ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଭାବରେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ। ବର୍ଷର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଚମତ୍କାର ସମୟ ରହିବ। ଜାନୁଆରୀ 17 ରେ ଶନି ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ଏପ୍ରିଲ୍ 22 ରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଷଷ୍ଠ ଘରେ, ରାହୁ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ପେଟ ସହିତ ସମସ୍ୟା, କୋଲେଷ୍ଟ୍ରଲ୍ର ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଗ୍ରନ୍ଥିର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର 30 ପରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ଯେତେବେଳେ ରାହୁ ରାଶି ବଦଳାଇବେ, ଏବଂ ପରେ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହି ବିଦେଶ ଯିବାର ଆଶା ବଢ଼ାଇବେ।

ବିଛା ରାଶିଫଳ : ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ବିଛା ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

ଧନୁ ରାଶିଫଳ 2023

2023 ବର୍ଷ ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ, କାରଣ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଶନି ମହାରାଜ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ରହିବେ। ତେବେ, ଜାନୁଆରୀ 17 ରେ, ଶନି ମହାରାଜ ତୃତୀୟ ଘରକୁ ଯିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସାହସିକତା ଏବଂ ଶକ୍ତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ଆପଣ ବିଦେଶ ଏବଂ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଉଦ୍ୟମ ଅତୁଳନୀୟ ସଫଳତା ଆଣିବ | ମାର୍ଚ୍ଚ 28 ରୁ 27 ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପ୍ରଭୁ ବ୍ରହ୍ମସ୍ପତି ମହାରାଜଙ୍କ ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ଅବସ୍ଥା କିଛି ଚାକିରିରେ ବାଧା ଆଣିପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସଂପର୍କରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ୍ କାରଣ ବୃହସ୍ପତି ରାହୁଙ୍କ ସହିତ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ଗୁରୁ ଚାଣ୍ଡାଳ ଦୋଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ତାହା କରୁ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏକ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟମାନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ବିବାହିତ, ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଆପଣ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥି, ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା, ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବଗତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେ ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ ପରାମର୍ଶ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଖରାପ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବିପଦରେ ପକାଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ, ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ, ଏବଂ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବା ଦିଗରେ ଗତି କରିବେ। ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ରହିବେ ଏବଂ ଶନି ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବେ।

ଧନୁ ରାଶିଫଳ : ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ଧନୁ ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

ମକର ରାଶିଫଳ 2023

2023 ପାଇଁ ମକର ରାଶିଫଳ 2023 (Rashiphala 2023) କହୁଛି ଯେ 2023 ବର୍ଷ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ଆଣିଥାଏ। ଶନି ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରକୁ ଯିବେ ଯାହା ଭଲ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରିବ। ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ବିସ୍ତାର ହେବ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବେ, ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟରୁ ଲାଭ ପାଇବେ, ଏବଂ ଏକ ଜମି କିଣିବା କିମ୍ବା ଘର ନିର୍ମାଣରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦିଓ ଏହି ସମୟରେ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କାମ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ାଇବ। ଶୁକ୍ର, ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଘରର ଅଧିପତି, ଏପ୍ରିଲ୍ 2 ରୁ ମେ 2 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବେ, ଯେହେତୁ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଘରକୁ ଶାସନ କରନ୍ତି, ଏଥର ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକାଡେମିକ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ।

ଘରେ କିଛି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ କାରଣ ଏପ୍ରିଲରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ରାହୁ ସେଠାରେ ରହିବେ। ନଭେମ୍ବର 3 ରୁ ଡିସେମ୍ବର 25 ମଧ୍ୟରେ, ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ସତ୍ବେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଏହା ହୋଇଥାଏ।

ମକର ରାଶିଫଳ : ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ମକର ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023

କୁମ୍ଭ ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ କହୁଛି ଯେ ଏହି ବର୍ଷ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତି ଆଣିବ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକରୁ ଦୂରେଇ ରହିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଜାନୁଆରୀ 17 ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସକରାତ୍ମକ ଫଳ ଆଣିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିରତା ହାସଲ କରିବେ। ବିଦେଶୀ ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଭଲ ବିଦେଶୀ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସଂଯୋଗ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ରାଶିର ଅଧିପତି ଆପଣଙ୍କର ରାଶିରେ ରହିବେ, ତୁମେ 32ଟି ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଶୃଙ୍ଖଳା ରକ୍ଷା କରି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ, ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ, ଏବଂ ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିସ୍ତାର କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବିବାହରେ ଚାପ କମାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ଏବଂ ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ।

ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘର ଦେଇ ଗତି କରିବେ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ହୁଏତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ଏବଂ କିଛି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଏପ୍ରିଲରୁ ମେ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ସମନ୍ୱୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଏକ ନୂତନ ଯାନ ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି, ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ଼ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ : ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

ମୀନ ରାଶିଫଳ 2023

ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ କାରଣ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ରାଶିରେ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷା କରିବେ। ଅବଶ୍ୟ, 2023 ବର୍ଷ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମାନ ଭାବରେ ଅପ୍-ଡାଉନ୍ ଆଣିପରେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର କ୍ଷମତା ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ନିଜର ଜ୍ଞାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି କଥାରେ ସଫଳତା ଆଣିବ। ତେବେ, ଜାନୁଆରୀ 17 ରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପାଦରେ ଆଘାତ, ପାଦ ଯନ୍ତ୍ରଣା, ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା, ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ନିଦ ଆସିବ, ଯାହା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାକୁ ବଢ଼ାଇପାରେ। ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

ଏହି ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ବୃହସ୍ପତି ଏପ୍ରିଲ୍ 22 ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ସହ ଏକଜୁଟ ହେବେ। ମେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଗୁରୁ ଚାଣ୍ଡାଳ ଦୋଷର ପ୍ରଭାବକୁ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଅନୁଭବ କରିବେ, ଯାହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଛି ତିକ୍ତତା ଏବଂ ପାରିବାରିକ ବିବାଦର ଏକ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ପୈତୃକ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ବ୍ୟବହାର କରିବେ। ତେଣୁ, ଏହି ସମୟରେ, ଏକ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଅବଶ୍ୟ, ଯେତେବେଳେ ରାହୁ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ମହାରାଜଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଛାଡିବେ, ସେତେବେଳେ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତି ହେବ, ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ, ଆରାମ ମିଳିବ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ ପାଇବ।

ମୀନ ରାଶିଫଳ : ବିସ୍ତୃତରେ ପଢ଼ନ୍ତୁ – ମୀନ ରାଶିଫଳ 2023 (LINK)

ବାରମ୍ବାର ପଚରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

1. 2023 ରେ ତୁଳା ରାଶିଫଳ କେମିତି ରହିବ ?

2023 ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଆଣିବ।

2. 2023 ମେଷ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ କି?

ହଁ, 2023 ମେଷ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ।

3. 2023 ରେ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିବାହ କରିପାରିବେ କି ?

2023 ରେ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବୁବହ ନ କରି ପାରନ୍ତି।

4. ଲି2023 ରେ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ କିପରି ରହିବ ?

ହଁ, 2023 ରେ ଭାଗ୍ୟ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ।

5. 2023 ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ କିପରି ହେବ?

ଶନି ଧ୍ୟୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯାହା ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଉଭ ହେବ।

6. 2023 ରେ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ ?

ଜାନୁଆରୀ ରୁ ଅପ୍ରିଲର ତୃତୀଯ ସପ୍ତାହ ଯାଏଁ କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରତିକାର ଏବଂ ସେବା ପାଇଁ, ଯାଆନ୍ତୁ : ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ଅନଲାଇନ୍ ଶପିଂ ସ୍ଟୋର

ଆଷ୍ଟ୍ରୋଷେଜ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ!

Astrological services for accurate answers and better feature

33% off

Dhruv Astro Software - 1 Year

'Dhruv Astro Software' brings you the most advanced astrology software features, delivered from Cloud.

Brihat Horoscope
What will you get in 250+ pages Colored Brihat Horoscope.
Finance
Are money matters a reason for the dark-circles under your eyes?
Ask A Question
Is there any question or problem lingering.
Career / Job
Worried about your career? don't know what is.
AstroSage Year Book
AstroSage Yearbook is a channel to fulfill your dreams and destiny.
Career Counselling
The CogniAstro Career Counselling Report is the most comprehensive report available on this topic.

Astrological remedies to get rid of your problems

Red Coral / Moonga
(3 Carat)

Ward off evil spirits and strengthen Mars.

Gemstones
Buy Genuine Gemstones at Best Prices.
Yantras
Energised Yantras for You.
Rudraksha
Original Rudraksha to Bless Your Way.
Feng Shui
Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.
Mala
Praise the Lord with Divine Energies of Mala.
Jadi (Tree Roots)
Keep Your Place Holy with Jadi.

Buy Brihat Horoscope

250+ pages @ Rs. 599/-

Brihat Horoscope

AstroSage on MobileAll Mobile Apps

Buy Gemstones

Best quality gemstones with assurance of AstroSage.com

Buy Yantras

Take advantage of Yantra with assurance of AstroSage.com

Buy Feng Shui

Bring Good Luck to your Place with Feng Shui.from AstroSage.com

Buy Rudraksh

Best quality Rudraksh with assurance of AstroSage.com
Call NowTalk to Astrologer Chat NowChat with Astrologer